forumnju z rachunkiemofertazajęty numer choć nie rozmawiane

zajęty numer choć nie rozmawiane

 

zajęty numer choć nie rozmawiane (2018-08-03 11:02)


proszę o podpowiedz czy jest możliwość aby osoba miała numer zajęty chociaż w tym czasie nie rozmawia a następnie otrzymuje sms
że próbował się z nią skontaktować numer i druga strona tez otrzymuje sms że numer zakończył rozmowę.
Proszę o odpowiedz ponieważ zdarzyło mi się coś takiego pomimo, że nie rozmawiałam i nie umiem przekonać do tego męża

 

zajęty numer choć nie rozmawiane (2018-08-03 18:22)

Tak, nie raz doświadczyłem tego problemu w nju... osoba dzwoniąca miała zajęte lub komunikat o prowadzonej rozmowie, a telefon leżał nie używany po chwili przychodził sms, że ktoś podczas twojej rozmowy próbował się z tobą skontaktować :D Podjąłem próbę zgłoszenia problemu,  straciłem pół godziny żeby pracownik nju dopiero na koniec rozmowy stwierdził, że nie może przyjąć zgłoszenia bo w mojej okolicy rzekomo trwają prace. Kolejnym razem nie znalazłem cierpliwości na  zgłoszenie.  Poddałem się ewentualnie jak problem się znowu powtórzy to zgłoszę. Może jest to ograniczenie, piorytet dla Orange w przypadku obciążenia...

~potwierdzamproblem1

 

zajęty numer choć nie rozmawiane (2023-05-14 20:36)

U nas ten sam problem od jakiegoś czasu i to bardzo często po kilka razy dziennie. Moi znajomi z pracy też na to narzekają więc to raczej problem ogólnopolski a nie pracę na jakimś nadajniku. Trzeba zmienić sieć i tyle.

~michal0210

 

zajęty numer choć nie rozmawiane (2023-05-14 20:45)

<div>Ja też mam problemy z nju. Między własnymi dwoma numerami.</div><div>Dzwoniący ma normalny sygnał a u  adresata telefon nie dzwoni.
</div><div>I dzieje się to regularnie niestety.
</div>

~gość1684089948561

odpowiedź

zajęty numer choć nie rozmawiane | gośka1 (03.08.2018, 11:02)


proszę o podpowiedz czy jest możliwość aby osoba miała numer zajęty chociaż w tym czasie nie rozmawia a następnie otrzymuje sms
że próbował się z nią skontaktować numer i druga strona tez otrzymuje sms że numer zakończył rozmowę.
Proszę o odpowiedz ponieważ zdarzyło mi się coś takiego pomimo, że nie rozmawiałam i nie umiem przekonać do tego męża
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników