forumnju z rachunkiemusługiinne sieci nie dostają moich mmsów????

inne sieci nie dostają moich mmsów????

 

inne sieci nie dostają moich mmsów???? (2013-07-16 23:53)

kiedy wysyłam mmsa do nju dochodzi, ten sam mms do tmobile niestety nie :( proszę o pomoc.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1374011622120

 

inne sieci nie dostają moich mmsów???? (2013-07-17 16:04)

Musisz sprawdzić czy to dotyczy jednego konkretnego nr (np. ktoś u siebie ma uruchomiony filtr wiadomości przychodzących) czy różnych. Problem może być chwilowy i po 24h od aktywacji nr, wszystkie usługi powinny się odświeżyć i działać prawidłowo.  W sytuacji, gdy problem nie ustąpi, a sprawa dotyczy rożnych nr u rożnych operatorów należałoby skontaktować się z NJU poprzez formularz lub telefonicznie i poprosić o sprawdzenie. Najlepiej wcześniej przygotować sobie przykład takiej wiadomości, która nie została dostarczona tzn. nr na, który była wysyłana i mniej więcej godzinę wysyłki, przykłady nie powinny być starsze niż 24h.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

inne sieci nie dostają moich mmsów???? (2013-08-06 11:44)

A w Nju Mobile obowiązuje ten sam "MAŁY" limit wielkości wiadomości MMS jak w Orange? Bo tyle co pamiętam w Orange jest to 100kb gdzie wszyscy inny operatorzy pozwalają na wysyłanie i odbiór MMS-ow po 200kb. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kill649

 

inne sieci nie dostają moich mmsów???? (2016-01-28 19:23)

to jest odpowiedź na post:

kiedy wysyłam mmsa do nju dochodzi, ten sam mms do tmobile niestety nie :( prUoszę o pomoc.

~gość1454005421382

odpowiedź

inne sieci nie dostają moich mmsów???? | ~gość1374011622120 (16.07.2013, 23:53)

kiedy wysyłam mmsa do nju dochodzi, ten sam mms do tmobile niestety nie :( proszę o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników