forumnju z rachunkiemusługiProblem z wifi calling iphone 6s

Problem z wifi calling iphone 6s

 

Problem z wifi calling iphone 6s (2018-02-26 00:49)

<div>Posiadam usługę njumobile z rachunkiem i mam problem z włączeniem wifi-calling w telefonie iPhone 6s. Włączam przełącznik w ustawieniach "Settings->Mobile Data -> Wifi Calling -> Wifi Calling on This iPhone" i pokazuje się ekran Orange "Welcome to wifi calling" z opisem usługi, klikam "I Accept" i ekran znika ale sama opcja "Wifi calling on this iphone" pozostaje wyłączona. Próbowałem restartować telefon, resetować ustawienia sieci - nie pomogło.</div><div>Dodam jeszcze że aktualnie jestem za granicą - nie wiem czy to ma jakiś wpływ.
</div><div>
</div><div>Na moim iPhone wcześniej korzystałem z wifi calling, ale u poprzedniego providera - Play. Nie było problemów. Z njumobile z tej samej karty sim też korzystałem z aplikacji na telefonie z Androidem.
</div>

 

Problem z wifi calling iphone 6s (2018-02-26 11:55)

Mam ten sam problem, tyle, że na iPhone 7. Akceptuję regulamin, ale usługa jest nadal nieaktywna. Co ciekawe, poprzednio również korzystałem z sieci Play. Próbowałem już chyba wszystkiego, nic nie pomaga.

~tomek

 

Problem z wifi calling iphone 6s (2018-02-26 17:50)

Aktualizacja: zgłosiłem problem przez formularz na stronie nju. Po krótkim czasie przestało mi działać VoLTE, a WiFi calling nadal nie działa. Brawo!

~tomek

 

Problem z wifi calling iphone 6s (2018-02-27 14:08)

LOL ;) Też zgłosiłem swój problem.


W Play jakoś nie miałem takich problemów :(.

~kaj

odpowiedź

Problem z wifi calling iphone 6s | kaj (26.02.2018, 00:49)

<div>Posiadam usługę njumobile z rachunkiem i mam problem z włączeniem wifi-calling w telefonie iPhone 6s. Włączam przełącznik w ustawieniach "Settings->Mobile Data -> Wifi Calling -> Wifi Calling on This iPhone" i pokazuje się ekran Orange "Welcome to wifi calling" z opisem usługi, klikam "I Accept" i ekran znika ale sama opcja "Wifi calling on this iphone" pozostaje wyłączona. Próbowałem restartować telefon, resetować ustawienia sieci - nie pomogło.</div><div>Dodam jeszcze że aktualnie jestem za granicą - nie wiem czy to ma jakiś wpływ.
</div><div>
</div><div>Na moim iPhone wcześniej korzystałem z wifi calling, ale u poprzedniego providera - Play. Nie było problemów. Z njumobile z tej samej karty sim też korzystałem z aplikacji na telefonie z Androidem.
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników