forumnju z rachunkiemusługiOdmowa Przeniesienia Numeru i naliczona opłata

Odmowa Przeniesienia Numeru i naliczona opłata

 

Odmowa Przeniesienia Numeru i naliczona opłata (2018-01-22 13:17)

Dwa lata temu próbowałam przenieść numer do NjuMobile.  Przyjechał kurier z umową i numerem tymczasowym, jednak po paru dniach dostałem maila z odmową przeniesienia numeru. 


Po dwóch latach, dzwoni do mnie firma windykacyjna w sprawie płatności 32 zł (3 x 9 zł + odsetki ) , prawdopodobnie w związku z tym numerem tymczasowym którego nigdy nie użyłem/


Skoro nie korzystałem z numeru , nawet nie włożyłem karty i wg nju : 


<span >W planie <span class="il" >nju<span > tymczasowy:<br ><span >- nie zapłacisz nic, jeżeli nie korzystasz z usług,  



Gdzie mogę się odwołać? Gdyż jak dla mnie jest to oczywisty błąd, gdyż numer nie został przeniesiony i nie korzystałam z usług. 

~magdalena

 

Odmowa Przeniesienia Numeru i naliczona opłata (2018-01-22 16:32)

To nie jest błąd, zgodnie z regulaminem, jeżeli przenosiłeś z karty to po miesiącu migrujesz do nju podstawowego, a tam nawet jak nie korzystasz już obowiązujje dociążenie 9.00 zł, w przypadku przenoszenia z abonamentu jesteś migrowany po 6 miesiącach.

~enter

odpowiedź

Odmowa Przeniesienia Numeru i naliczona opłata | ~magdalena (22.01.2018, 13:17)

Dwa lata temu próbowałam przenieść numer do NjuMobile.  Przyjechał kurier z umową i numerem tymczasowym, jednak po paru dniach dostałem maila z odmową przeniesienia numeru. 


Po dwóch latach, dzwoni do mnie firma windykacyjna w sprawie płatności 32 zł (3 x 9 zł + odsetki ) , prawdopodobnie w związku z tym numerem tymczasowym którego nigdy nie użyłem/


Skoro nie korzystałem z numeru , nawet nie włożyłem karty i wg nju : 


<span >W planie <span class="il" >nju<span > tymczasowy:<br ><span >- nie zapłacisz nic, jeżeli nie korzystasz z usług,  



Gdzie mogę się odwołać? Gdyż jak dla mnie jest to oczywisty błąd, gdyż numer nie został przeniesiony i nie korzystałam z usług. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników