forumnju z rachunkiemusługiNieudane wysyłanie SMS MMS na numer zagraniczny

Nieudane wysyłanie SMS MMS na numer zagraniczny

 

Nieudane wysyłanie SMS MMS na numer zagraniczny (2018-01-12 17:36)

Witam,
mam problem z wysyłaniem wiadomości SMS/MMS na numery zagraniczne. Każda próba kończy się niepowodzeniem (informacja 'niepowodzenie' wyskakuje dość szybko, po 1-2sek). Do tej pory próbowałem wysyłać na numery rumuńskie (+40) i i czeskie (+420).


Dodam, że połączenia przychodzące i wychodzące na te numery działają bez problemu.


Proszę o pomoc.

 

Nieudane wysyłanie SMS MMS na numer zagraniczny (2018-01-13 09:02)

Zaloguj się na koncie nju mobile i przez formularz kontaktowy wyślij zgłoszenie techniczne. Podaj przykłady z ostatnich 24 godzin, kiedy taka sytuacja miała miejsce.

~enter

 

Nieudane wysyłanie SMS MMS na numer zagraniczny (2018-01-13 21:14)

Ok, dzięki, tak zrobiłem. Napiszę, jak coś się dalej ruszy w tej sprawie.

 

Nieudane wysyłanie SMS MMS na numer zagraniczny (2018-01-15 19:45)

Odpowiedź od NjuMobile:
<font color="#185d68">
</font>"Sprawdziliśmy zgłoszenie. Informujemy, że między NJU Mobile a operatorem zagranicznym do którego należy podany do analizy numer zagraniczny nie ma zawartej umowy na usługę SMS, stąd możliwe utrudnienia. Wysyłanie SMS-ów lub odbieranie SMS-ów od podanego numeru zagranicznego może być niemożliwe. Przepraszamy za utrudnienia. Pozdrawiamy, NJU Mobile."
Tak samo dla MMS, i dla Czech i dla Rumunii


Wątek można zamknąć.

odpowiedź

Nieudane wysyłanie SMS MMS na numer zagraniczny | ezechielu (12.01.2018, 17:36)

Witam,
mam problem z wysyłaniem wiadomości SMS/MMS na numery zagraniczne. Każda próba kończy się niepowodzeniem (informacja 'niepowodzenie' wyskakuje dość szybko, po 1-2sek). Do tej pory próbowałem wysyłać na numery rumuńskie (+40) i i czeskie (+420).


Dodam, że połączenia przychodzące i wychodzące na te numery działają bez problemu.


Proszę o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników