forumnju na kartęusługiMimo włączonej usługi wszytko za 29 zł i doładowaniu za 30zł, po wyczerpaniu środków nie mogę dzwonić

Mimo włączonej usługi wszytko za 29 zł i doładowaniu za 30zł, po wyczerpaniu środków nie mogę dzwonić

 

Mimo włączonej usługi wszytko za 29 zł i doładowaniu za 30zł, po wyczerpaniu środków nie mogę dzwonić (2018-01-16 17:32)

Doładowałam konto za 30 zł, mimo to po wyczerpaniu środków na koncie nie mogę dzwonić. Ważność konta mam do 13.02.2018. Sprawdziłam usługa jest włączona. Wcześniej jak doładowałam konto przez internet nie miałam tego problemu. Czy ma znaczenie skąd doładowuje konto?

 

Mimo włączonej usługi wszytko za 29 zł i doładowaniu za 30zł, po wyczerpaniu środków nie mogę dzwonić (2018-01-16 23:23)

Nie ma żadnego znaczenia, przypuszczam, że częściowo wydalaś je na usługi, które nie wchodzą w limit 29 zł, np. smsy specjalne. Wówczas wystrarczy doładować konto i wykorzystać brakującą kwotę do 29.00 zł, by zyskać nielimitowane połączenia.

~enter

odpowiedź

Mimo włączonej usługi wszytko za 29 zł i doładowaniu za 30zł, po wyczerpaniu środków nie mogę dzwonić | aaa1 (16.01.2018, 17:32)

Doładowałam konto za 30 zł, mimo to po wyczerpaniu środków na koncie nie mogę dzwonić. Ważność konta mam do 13.02.2018. Sprawdziłam usługa jest włączona. Wcześniej jak doładowałam konto przez internet nie miałam tego problemu. Czy ma znaczenie skąd doładowuje konto?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 1 zalogowanych użytkowników