forumnju na kartęusługiInternet 9gb kpina

Internet 9gb kpina

 

Internet 9gb kpina (2017-12-25 19:29)

Witam, czy ktoś miał także taki problem, po zakupieniu Internetu 9gb przyszedł sms, że pakiet włączy się w ciągu 24h, po zauważeniu, braku pieniędzy na koncie, i doładowaniu kolejny raz telefonu nadal jest 0 zł, dodam, że nie pierwszy raz mam internet w nju i po skonczeniu pakietu, niby jest internet tylko wolniejszy.

 

Internet 9gb kpina (2017-12-29 09:24)

Ja mam podobny problem. Z nieznanych powodów anulowali aktywację pakietu 9gb, nie ostrzegając o tym sms. Środki na koncie były. I teraz za granicą zżerało mi z konta zamiast pakietu. 

~mbogda

 

Internet 9gb kpina (2017-12-29 18:09)

to jest odpowiedź na post:

Ja mam podobny problem. Z nieznanych powodów anulowali aktywację pakietu 9gb, nie ostrzegając o tym sms. Środki na koncie były. I teraz za granicą zżerało mi z konta zamiast pakietu. 

  


Trzeba by sprawdzić przez bok, tak trudno coś wnioskować, ale często jest tak, że jak nie wyłączysz internetu w telefonie przed aktywacją pakietu, to środki są pobrane na internet, nim pakiet zdąży się aktywować. Ponieważ nie ma środków do właczenia nie dochodzi. Dlatego zawsze radzę, by wyłaczyc internet w telefonie, zlecic wlączenie pakietu i jak przyjdzie informacja, że został właczony dopiero uruchomić internet w aparacie. Poza tym w roamingu jest limit danych z 9 GB masz tylko 0.46 GB , a jak wykorzystasz to pobiera 0.04 zl za 1 MB, a od stycznia 2018 -0.03 zł.

~enter

odpowiedź

Internet 9gb kpina | karl (25.12.2017, 19:29)

Witam, czy ktoś miał także taki problem, po zakupieniu Internetu 9gb przyszedł sms, że pakiet włączy się w ciągu 24h, po zauważeniu, braku pieniędzy na koncie, i doładowaniu kolejny raz telefonu nadal jest 0 zł, dodam, że nie pierwszy raz mam internet w nju i po skonczeniu pakietu, niby jest internet tylko wolniejszy.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników