forumnju z rachunkiemusługiPrzeniosłem się i NIC nie dział!!!

Przeniosłem się i NIC nie dział!!!

 

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! (2017-11-05 08:12)

7 minut po północy dostałem maila, że
w dniu 05-11-2017, numer został przeniesiony od dotychczasowego operatora do sieci nju mobile. Tym samym potwierdzamy rozpoczęcie świadczenia usług telekomunikacyjnych na tym numerze. Witamy w nju mobile!

I nic nie działa!!

Nie mogę dzwonić (komunikat: "nie zarejestrowano w sieci" oraz "tylko połączenia alarmowe".)

Nie mogę wysyłać ani odbierać SMSów (pomimo że zmieniłem centrum wiadomości na+48501200777).

O internecie nawet nie wspominam, pomimo ustawienia wg. instrukcji na stronie.

Wygląda to tak jakbym dalej był podłączony do mojego starego operatora (T-mobile), a że mnie wyłączył to nic nie działa. W ustawieniach - sieci komórkowe - operatorzy sieci próbowałem "wyszukać sieć" i z wyświetlonych wybrać Orange PL ale tylko mielił, mielił i nic się nie stało.

Oczywiście telefon wielokrotnie wyłącza, karta wyjmowana, nic nie pomogło!

Mój telefon Samsung Galaxy J5

~leszek

 

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! (2017-11-05 17:20)

Sprawa się wyjaśniła. Otóż myślałem, że karta którą dostałem jest tylko do numeru tymczasowego, a mój obecny numer pozostanie na starej karcie, tylko się operator zmieni. Po podmianie karty wszystko działa.

 

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! (2017-11-09 09:08)

ja mam tak samo ze nic nie działa ,i ztego co wyczytałem to muszę druga karte wlozyc

~gość1510214934685

 

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! (2017-11-09 09:09)

ja mam tak samo ze nic nie działa ,i ztego co wyczytałem to muszę druga karte wlozyc

~gość1510214934685

 

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! (2018-03-18 21:00)

Ja otrzymałam dzisiaj na maila informacje, że mój numer został przeniesiony do nju z rachunkiem i w telefonie włącza się informacja, że nie zarejestrowano w sieci. Nie ma możliwości wykonywania i odbierania połączeń. Przy podpisywaniu umowy nie otrzymałam żadnej innej karty sim. Próbowałam dokonać aktywacji przez stronę internetową ale pokazuje się komunikat, że numer jest już aktywny. O co może chodzić??? 

~mea

 

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! (2018-03-21 17:50)

Żeby działało, to trzeba włożyć kartę nju mobile, na której numer tymczasowy zostanie zastąpiony tym przeniesionym. Na karcie SIM starego operatora na pewno nie będzie nic działać.

~aneta

odpowiedź

Przeniosłem się i NIC nie dział!!! | ~mea (18.03.2018, 21:00)

Ja otrzymałam dzisiaj na maila informacje, że mój numer został przeniesiony do nju z rachunkiem i w telefonie włącza się informacja, że nie zarejestrowano w sieci. Nie ma możliwości wykonywania i odbierania połączeń. Przy podpisywaniu umowy nie otrzymałam żadnej innej karty sim. Próbowałam dokonać aktywacji przez stronę internetową ale pokazuje się komunikat, że numer jest już aktywny. O co może chodzić??? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

57 gości i 0 zalogowanych użytkowników