forumstrona www, moje kontomoje kontoPrzeniesienie numeru z innego operatora i brak karty sim od nju

Przeniesienie numeru z innego operatora i brak karty sim od nju

 

Przeniesienie numeru z innego operatora i brak karty sim od nju (2017-10-24 19:31)

Witam,


Dziś dostałem maila od nju: <span >w dniu 24-10-2017, numer 5***** został przeniesiony od dotychczasowego operatora do sieci nju mobile. Tym samym potwierdzamy rozpoczęcie świadczenia usług telekomunikacyjnych na tym numerze. Witamy w nju mobile!
gdy był u mnie kurier by podpisać papiery nie uzyskałem od niego żadnej karty sim, karta sim starego operatora dziś została wyłączona a ja nowej nie mam, jak dalej postąpić by uzyskać kartę sim od nju



pozdrawiam

~wik9999

odpowiedź

Przeniesienie numeru z innego operatora i brak karty sim od nju | ~wik9999 (24.10.2017, 19:31)

Witam,


Dziś dostałem maila od nju: <span >w dniu 24-10-2017, numer 5***** został przeniesiony od dotychczasowego operatora do sieci nju mobile. Tym samym potwierdzamy rozpoczęcie świadczenia usług telekomunikacyjnych na tym numerze. Witamy w nju mobile!
gdy był u mnie kurier by podpisać papiery nie uzyskałem od niego żadnej karty sim, karta sim starego operatora dziś została wyłączona a ja nowej nie mam, jak dalej postąpić by uzyskać kartę sim od nju



pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników