Numer zniknął

 

Numer zniknął (2017-10-06 14:51)

Witam.


Podobno nju jest ważne bezterminowo. A moje nju zniknęło. Gdy wkładam kartę do telefonu to nie loguje się do sieci. Gdy chcę się zalogować na moje konto w internecie to pojawia mi się błąd 409. Karta była zarejestrowana i doładowana. Nic z tego nie rozumiem. Gdzie mogę uzyskać darmową pomoc ? Nie chcę wydawać pieniędzy na telefony. Z orange miałem same problemy teraz to samo zaczyna się z nju :(

~tomek

 

Numer zniknął (2017-10-07 16:30)

Miałem to samo. Podobno no numery co około 4 m-ce jest wysyłany sms przedłużający. Brak odpowiedz na sms kończy się osunięciem nr. Jeśli jeszcze działa konto na njumobile.pl to można próbować aktywować/reklamować numer. Konto z njumobile.pl jest usuwane miesiąc po deaktywacji numeru. Tyle uzyskałem z infolinii. Pozostaje mi kupić nowego pre-paida. 

~seba_zg

odpowiedź

Numer zniknął | ~tomek (06.10.2017, 14:51)

Witam.


Podobno nju jest ważne bezterminowo. A moje nju zniknęło. Gdy wkładam kartę do telefonu to nie loguje się do sieci. Gdy chcę się zalogować na moje konto w internecie to pojawia mi się błąd 409. Karta była zarejestrowana i doładowana. Nic z tego nie rozumiem. Gdzie mogę uzyskać darmową pomoc ? Nie chcę wydawać pieniędzy na telefony. Z orange miałem same problemy teraz to samo zaczyna się z nju :(
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników