forumnju z rachunkiemusługirozłączanie internetu-brak danych pakietowych i wyrzucanie-wyłaczanie HD Voice podczas rozmów w H+ i brak przejścia z 3G na 4G

rozłączanie internetu-brak danych pakietowych i wyrzucanie-wyłaczanie HD Voice podczas rozmów w H+ i brak przejścia z 3G na 4G

 

rozłączanie internetu-brak danych pakietowych i wyrzucanie-wyłaczanie HD Voice podczas rozmów w H+ i brak przejścia z 3G na 4G (2017-09-15 21:46)

Witam forumowiczów.


Czy tylko ja mam taki problem,że podczas rozmów w technologi H+ (3G) wyrzuca internet i nie da się nic zrobić-tzn. korzystać z niego podczas rozmowy?


Wtedy także wyrzuca-wyłącza HD Voice i dźwięk jest jak z kibla.


Zgłaszałem już to kilka razy i operator nic z tym nie robi.


Tak samo Nju nie potrafi przełączyć z 3G na 4G podczas aktywnej transmisji danych pakietowych i trzyma się kurczowo 3G-H+ aż do zaprzestania aktywności danych i dopiero wtedy przełącza na 4G.


Taki głupi Play potrafi to płynnie przełączać.


Pomijam fakt,że czasem nawet przy pełnym zasięgu podczas rozmowy,Nju potrafi szarpać urywać dźwięk podczas rozmów.


Wyrzucanie całkowite połączenia-rozłączanie podczas rozmowy,przy próbie dołączenia kolejnej osoby do rozmowy jako rozmowa konferencyjna,to już norma od dawna czasu,choć nie jest to nagminne.

 

rozłączanie internetu-brak danych pakietowych i wyrzucanie-wyłaczanie HD Voice podczas rozmów w H+ i brak przejścia z 3G na 4G (2018-06-24 22:46)

to jest odpowiedź na post:

Witam forumowiczów.


Czy tylko ja mam taki problem,że podczas rozmów w technologi H+ (3G) wyrzuca internet i nie da się nic zrobić-tzn. korzystać z niego podczas rozmowy?


Wtedy także wyrzuca-wyłącza HD Voice i dźwięk jest jak z kibla.


Zgłaszałem już to kilka razy i operator nic z tym nie robi.


Tak samo Nju nie potrafi przełączyć z 3G na 4G podczas aktywnej transmisji danych pakietowych i trzyma się kurczowo 3G-H+ aż do zaprzestania aktywności danych i dopiero wtedy przełącza na 4G.


Taki głupi Play potrafi to płynnie przełączać.


Pomijam fakt,że czasem nawet przy pełnym zasięgu podczas rozmowy,Nju potrafi szarpać urywać dźwięk podczas rozmów.


Wyrzucanie całkowite połączenia-rozłączanie podczas rozmowy,przy próbie dołączenia kolejnej osoby do rozmowy jako rozmowa konferencyjna,to już norma od dawna czasu,choć nie jest to nagminne.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~hkkki

odpowiedź

rozłączanie internetu-brak danych pakietowych i wyrzucanie-wyłaczanie HD Voice podczas rozmów w H+ i brak przejścia z 3G na 4G | pogodabartlomiej (15.09.2017, 21:46)

Witam forumowiczów.


Czy tylko ja mam taki problem,że podczas rozmów w technologi H+ (3G) wyrzuca internet i nie da się nic zrobić-tzn. korzystać z niego podczas rozmowy?


Wtedy także wyrzuca-wyłącza HD Voice i dźwięk jest jak z kibla.


Zgłaszałem już to kilka razy i operator nic z tym nie robi.


Tak samo Nju nie potrafi przełączyć z 3G na 4G podczas aktywnej transmisji danych pakietowych i trzyma się kurczowo 3G-H+ aż do zaprzestania aktywności danych i dopiero wtedy przełącza na 4G.


Taki głupi Play potrafi to płynnie przełączać.


Pomijam fakt,że czasem nawet przy pełnym zasięgu podczas rozmowy,Nju potrafi szarpać urywać dźwięk podczas rozmów.


Wyrzucanie całkowite połączenia-rozłączanie podczas rozmowy,przy próbie dołączenia kolejnej osoby do rozmowy jako rozmowa konferencyjna,to już norma od dawna czasu,choć nie jest to nagminne.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 1 zalogowanych użytkowników