forumnju na kartęusługiTo "nju" zjadło mi 25 zł przez 1 dzien mimo ze miałem pakiet

To "nju" zjadło mi 25 zł przez 1 dzien mimo ze miałem pakiet

 

To "nju" zjadło mi 25 zł przez 1 dzien mimo ze miałem pakiet (2013-11-18 01:07)

Kupiłem pakiet w którym ponoć gdy w ciągu dnia wydam 2 zł to do konca dnia mam nielimitowane rozmowy i sms-y. dostalem sms-em potwierdzenie ze usługa jest aktywna więc sprawdziłem stan konta( wczesniej miałem 25 zł )  teraz 19 zł wiec naracie prawidłowo zjadło mi 6 zł za usługe. więc swobodnie dzwoniłem i dzwoniłem, wieczorem sprawdzam stan konta : 1,80zł . Wiec ja sie pytam co to ma byc. ponoc jak wydzwonie 2 zł to dalej za darmo. obserwując forum i z własnego doświadczenia stwierdzam ze to nju to porazka. same problemy

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kris9508k

odpowiedź

To " | nju" ( zjadło mi 25 zł przez 1 dzien mimo ze miałem pakiet)

Kupiłem pakiet w którym ponoć gdy w ciągu dnia wydam 2 zł to do konca dnia mam nielimitowane rozmowy i sms-y. dostalem sms-em potwierdzenie ze usługa jest aktywna więc sprawdziłem stan konta( wczesniej miałem 25 zł )  teraz 19 zł wiec naracie prawidłowo zjadło mi 6 zł za usługe. więc swobodnie dzwoniłem i dzwoniłem, wieczorem sprawdzam stan konta : 1,80zł . Wiec ja sie pytam co to ma byc. ponoc jak wydzwonie 2 zł to dalej za darmo. obserwując forum i z własnego doświadczenia stwierdzam ze to nju to porazka. same problemy
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników