forumnju z rachunkiemofertaWszystko komórkowe za 29zł i internet w roamingu

Wszystko komórkowe za 29zł i internet w roamingu

 

Wszystko komórkowe za 29zł i internet w roamingu (2017-08-26 15:32)

Witam,

Chciałbym tylko potwierdzenia informacji. 
<font color="#185d68">
</font>
<span >Jeżeli po wejściu w zakładkę stan konta mam:


<strong >pozostało 21.63 GB z 25 GB</strong><span > <br ><span >transferu internetowego <br ><strong >z czego 1.96 GB z 1.96 GB</strong><br ><span >do wykorzystania w roamingu w UE
<span >

<span >to faktycznie mogę w ciągu tego miesiąca wykorzystać za granicą 1.96 GB bez żadnych ukrytych kosztów i aktywacji osobnych pakietów (oprócz roamingu)? Wolę się podwójnie upewnić niż dostać bolesny rachunek po powrocie.

 

Wszystko komórkowe za 29zł i internet w roamingu (2017-08-26 19:19)

Wg cennika roamingowego w usłudze za 29zł przysługuje 1,46GB, a nie 1,96, więc to co widać w panelu traktowałbym jako błąd.
Dla pewności włącz sobie blokadę transferu danych w roamingu, wtedy net będzie działał do wyczerpania "darmowego" limitu to się okaże, czy w praktyce będziesz miał niemal 2, czy tylko 1,5GB.
Bez blokady po wyczerpaniu "darmowego" pakietu będziesz płacił 0,04zł/MB, czyli 40zł/1GB.

 

Wszystko komórkowe za 29zł i internet w roamingu (2017-08-26 20:25)

to jest odpowiedź na post:

Wg cennika roamingowego w usłudze za 29zł przysługuje 1,46GB, a nie 1,96, więc to co widać w panelu traktowałbym jako błąd.




Jeśli chodzi o te 0.5GB różnicy to wydaje mi się, że jest to spowodowane zwiększeniem transferu w ramach usługi "Im dłużej, tym lepiej" choć mogę się mylić.


Dzięki za sugestię blokady transferu, zaraz ją włączę.

~jarek

 

Wszystko komórkowe za 29zł i internet w roamingu (2017-08-28 11:39)

czy wie ktoś dlaczego jak skończył mi sie cykl doładowałem sie na nastepny dzień i tu pytanie dlaczego nie wączył mi se cyklod nowa na nowy okres

~gość1503913179879

odpowiedź

Wszystko komórkowe za 29zł i internet w roamingu | jarek2 (26.08.2017, 15:32)

Witam,

Chciałbym tylko potwierdzenia informacji. 
<font color="#185d68">
</font>
<span >Jeżeli po wejściu w zakładkę stan konta mam:


<strong >pozostało 21.63 GB z 25 GB</strong><span > <br ><span >transferu internetowego <br ><strong >z czego 1.96 GB z 1.96 GB</strong><br ><span >do wykorzystania w roamingu w UE
<span >

<span >to faktycznie mogę w ciągu tego miesiąca wykorzystać za granicą 1.96 GB bez żadnych ukrytych kosztów i aktywacji osobnych pakietów (oprócz roamingu)? Wolę się podwójnie upewnić niż dostać bolesny rachunek po powrocie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

53 gości i 0 zalogowanych użytkowników