forumstrona www, moje kontomoje kontoznikanie środków w roamingu mimo wykupionego "nju do wszystkich dziennie"

znikanie środków w roamingu mimo wykupionego "nju do wszystkich dziennie"

 

znikanie środków w roamingu mimo wykupionego "nju do wszystkich dziennie" (2017-07-28 01:05)


<font color="#185d68">Dzien dobry,</font>
<font color="#185d68">mam wykupiony pakiet "nju do wszystkich dziennie" - Zniknęło mi z konta 26zł w ciągu jednego dnia, mimo tego że koszt wszystkich usług ma nie przekraczać 2zł. Zgłaszałem to wczoraj, a dziś kolejny raz dzieje się to samo.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Doradca poinformował mnie przy poprzednim zgłoszeniu żebym nie korzystał z internetu w roamingu po północy przez kilka minut i problem nie powtórzy się. Problem powtórzył się i o godzinie 23.30 wczoraj nie miałem już możliwości wysłania smsa ani połączenia z internetem.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Proszę o niezwłoczne usunięcie tej usterki i zwrot środków na konto.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Dziękuję.</font>

 

znikanie środków w roamingu mimo wykupionego "nju do wszystkich dziennie" (2017-07-28 22:45)

Tylko chyba nie wziąłeś pod uwagę tego, że w roamingu masz tylko 100MB w ramach jednodniowego limitu 2zł, potem płacisz 0,04zł/MB co daje 4zł/100MB, więc wystarczy zużyć 600MB z czego 100MB masz gratis, a za kolejne 500MB zapłacisz 20zł.

Na forum nie prosi się, bo forum nie służy do kontaktu z BOK Nju, więc szkoda Twojego czasu. Pisz zgłoszenie przez formularz kontaktowy.

odpowiedź

znikanie środków w roamingu mimo wykupionego " | nju do wszystkich dziennie" (gość1501196702409)


<font color="#185d68">Dzien dobry,</font>
<font color="#185d68">mam wykupiony pakiet "nju do wszystkich dziennie" - Zniknęło mi z konta 26zł w ciągu jednego dnia, mimo tego że koszt wszystkich usług ma nie przekraczać 2zł. Zgłaszałem to wczoraj, a dziś kolejny raz dzieje się to samo.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Doradca poinformował mnie przy poprzednim zgłoszeniu żebym nie korzystał z internetu w roamingu po północy przez kilka minut i problem nie powtórzy się. Problem powtórzył się i o godzinie 23.30 wczoraj nie miałem już możliwości wysłania smsa ani połączenia z internetem.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Proszę o niezwłoczne usunięcie tej usterki i zwrot środków na konto.</font>
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Dziękuję.</font>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

46 gości i 0 zalogowanych użytkowników