forumnju z rachunkiemusługiDramatycznie zła jakość połączenia z internetem [lokalizacja: Wrocław, Księże Małe]

Dramatycznie zła jakość połączenia z internetem [lokalizacja: Wrocław, Księże Małe]

 

Dramatycznie zła jakość połączenia z internetem [lokalizacja: Wrocław, Księże Małe] (2017-07-19 22:51)

Od paru dni korzystanie z internetu to jakiś koszmar. Połączenie się rwie lub nie można się połączyć w ogóle, a kiedy już jest, pomimo bardzo silnego sygnału LTE prędkość wynosi <span id="speed">733,5kb/s. Co to ma być? Jakość na poziomie firmy krzak.  <div class="box"> </div>

~wkwiony

 

Dramatycznie zła jakość połączenia z internetem [lokalizacja: Wrocław, Księże Małe] (2017-07-21 12:20)

U mnie ta sama sytuacja a jestem z Władysławowa (woj. Pomorskie).
Od kilku dni internet jest tak słaby, że nawet na aplikację nju nie mogę normalnie wejść.

odpowiedź

Dramatycznie zła jakość połączenia z internetem [lokalizacja: Wrocław, Księże Małe] | ~wkwiony (19.07.2017, 22:51)

Od paru dni korzystanie z internetu to jakiś koszmar. Połączenie się rwie lub nie można się połączyć w ogóle, a kiedy już jest, pomimo bardzo silnego sygnału LTE prędkość wynosi <span id="speed">733,5kb/s. Co to ma być? Jakość na poziomie firmy krzak.  <div class="box"> </div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

243 gości i 0 zalogowanych użytkowników