forumnju z rachunkiemusługi"rozmowy i internet" z "im dłużej tym lepiej" czy stracę stażowe GB po włączeniu "Rozmowy nie więcej niż 19 zł"?

"rozmowy i internet" z "im dłużej tym lepiej" czy stracę stażowe GB po włączeniu "Rozmowy nie więcej niż 19 zł"?

 

"rozmowy i internet" z "im dłużej tym lepiej" czy stracę stażowe GB po włączeniu "Rozmowy nie więcej niż 19 zł"? (2017-07-13 14:40)

Dzien dobry,

mam "rozmowy i internet" z "im dłużej tym lepiej"  i juz mam uzbierane 2 GB (starowalem z z 1 GB).

Czy stracę stażowe 2 GB Inernetu po włączeniu "Rozmowy nie więcej niż 19 zł" - ktora daje mi w tej samej cenie 19 zl oprocz rozmow na komorki takze rozmowy na stacjonarne?


 

"rozmowy i internet" z "im dłużej tym lepiej" czy stracę stażowe GB po włączeniu "Rozmowy nie więcej niż 19 zł"? (2017-07-14 09:39)

NJUmobile oficjalnie mi odpowiedzial:

informujemy, że zmiana usługi obniżającej koszty na przykład Rozmowy ? nie więcej niż 19 zł nie ma wpływu na staż w sieci (usługa Im dłużej tym lepiej ? limit GB). Przysługujący limit GB jest zawsze do wykorzystania w całym okresie rozliczeniowym. W usłudze Rozmowy ? nie więcej niż 19 zł limit przysługujących GB wynosi 1, a mając włączoną usługę może Pan korzystać z 2GB Internetu. Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery komórkowymi i stacjonarnymi oraz limit GB naliczany jest do kwoty 19 zł, a po uzyskaniu limitu nie pobieramy żadnych opłat.

 

"rozmowy i internet" z "im dłużej tym lepiej" czy stracę stażowe GB po włączeniu "Rozmowy nie więcej niż 19 zł"? (2017-07-22 13:50)

Nie staż nie ulega zmianie przy zmianie uslugi obnizajacej koszty

odpowiedź

" | rozmowy i internet" ( z ")

Dzien dobry,

mam "rozmowy i internet" z "im dłużej tym lepiej"  i juz mam uzbierane 2 GB (starowalem z z 1 GB).

Czy stracę stażowe 2 GB Inernetu po włączeniu "Rozmowy nie więcej niż 19 zł" - ktora daje mi w tej samej cenie 19 zl oprocz rozmow na komorki takze rozmowy na stacjonarne?


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników