forumnju z rachunkiemofertaZmiana na oferte Rozmowy - nie wiecej niz 19zl

Zmiana na oferte Rozmowy - nie wiecej niz 19zl

 

Zmiana na oferte Rozmowy - nie wiecej niz 19zl (2017-07-03 16:21)

Chcialbym zmienic oferte z obecnej "Na komorkowe 19zl" w ktorej mam 19zl limit na komorkowe + 10zl limit na stacjonarne, na nowa oferte Rozmowy - nie wiecej niz 19zl, ktora we tego co wyczytalem za max 19zl daje mi nieograniczone rozmowy na komorkowe, stacjonarne i 1gb internetu.


Po zalogowaniu sie na stronie NJU na moje konto i wybraniu nowej oferty, dostaje informacje, ze nowa oftera zostanie aktywowana od poczatku nowego cyklu rozliczeniowego, a zarazem musze zaznaczyc, ze zgadzam sie na wylacznie obecnej ofetry "Na komorkowe 19zl".


Chcialbym sie tylko upewnic, ze nie dojdzie do sytuacji gdy obecna oferta zostanie wylaczona odrazu, podczas gdy nowa ofterta zacznie obowiazywac dopiero od przyszlego cyklu rozliczeniuowego czyli prawie za miesiac, zostawiajac mnie bez zadnej oftery przez jeden cykl rozliczeniuowy.


Pozdrawiam.

 

Zmiana na oferte Rozmowy - nie wiecej niz 19zl (2017-07-03 22:34)

Aktywacja nowej usługi następuje od nowego okresu, a dezaktywacja starej następuje z końcem aktualnego okresu.
Było to napisane w regulaminie starej usługi ale teraz na szybko nie widzę go na liście dokumentów do pobrania.

[edytowane przez nju_klient o 22:35 w dniu 2017-07-03]

odpowiedź

Zmiana na oferte Rozmowy - nie wiecej niz 19zl | cinio (03.07.2017, 16:21)

Chcialbym zmienic oferte z obecnej "Na komorkowe 19zl" w ktorej mam 19zl limit na komorkowe + 10zl limit na stacjonarne, na nowa oferte Rozmowy - nie wiecej niz 19zl, ktora we tego co wyczytalem za max 19zl daje mi nieograniczone rozmowy na komorkowe, stacjonarne i 1gb internetu.


Po zalogowaniu sie na stronie NJU na moje konto i wybraniu nowej oferty, dostaje informacje, ze nowa oftera zostanie aktywowana od poczatku nowego cyklu rozliczeniowego, a zarazem musze zaznaczyc, ze zgadzam sie na wylacznie obecnej ofetry "Na komorkowe 19zl".


Chcialbym sie tylko upewnic, ze nie dojdzie do sytuacji gdy obecna oferta zostanie wylaczona odrazu, podczas gdy nowa ofterta zacznie obowiazywac dopiero od przyszlego cyklu rozliczeniuowego czyli prawie za miesiac, zostawiajac mnie bez zadnej oftery przez jeden cykl rozliczeniuowy.


Pozdrawiam.

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników