forumnju z rachunkiemofertaprzeniesienie dodatkowego numeru do NJU

przeniesienie dodatkowego numeru do NJU

 

przeniesienie dodatkowego numeru do NJU (2017-07-12 13:28)

Witam,
ostatnio przeniosłam się z PLAY do NJU, czekam właśnie za umową. Jestem zainteresowana przeniesieniem dodatkowego numeru z PLAY do NJU.

Kiedy mogłabym wnioskować o przeniesienie tego dodatkowego numeru? Czy numer musi być na mnie zarejestrowany? Jeśli nie jest na mnie zarejestrowany, a chce do dołączyć do mojego rachunku, to w PLAY mogą zmienić rejestrację na mnie?

Chciałabym się też zapytać, czy jak kurier jutro przyjedzie do mnie z umową, to kiedy będzie mój numer aktywny w NJU?

Dziękuję za informacje.

~agata

 

przeniesienie dodatkowego numeru do NJU (2017-07-12 18:40)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
ostatnio przeniosłam się z PLAY do NJU, czekam właśnie za umową. Jestem zainteresowana przeniesieniem dodatkowego numeru z PLAY do NJU.

Kiedy mogłabym wnioskować o przeniesienie tego dodatkowego numeru? Czy numer musi być na mnie zarejestrowany? Jeśli nie jest na mnie zarejestrowany, a chce do dołączyć do mojego rachunku, to w PLAY mogą zmienić rejestrację na mnie?

Chciałabym się też zapytać, czy jak kurier jutro przyjedzie do mnie z umową, to kiedy będzie mój numer aktywny w NJU?

Dziękuję za informacje.

~gość1499877651553

odpowiedź

przeniesienie dodatkowego numeru do NJU | ~agata (12.07.2017, 13:28)

Witam,
ostatnio przeniosłam się z PLAY do NJU, czekam właśnie za umową. Jestem zainteresowana przeniesieniem dodatkowego numeru z PLAY do NJU.

Kiedy mogłabym wnioskować o przeniesienie tego dodatkowego numeru? Czy numer musi być na mnie zarejestrowany? Jeśli nie jest na mnie zarejestrowany, a chce do dołączyć do mojego rachunku, to w PLAY mogą zmienić rejestrację na mnie?

Chciałabym się też zapytać, czy jak kurier jutro przyjedzie do mnie z umową, to kiedy będzie mój numer aktywny w NJU?

Dziękuję za informacje.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników