forumnju na kartęusługipakiet internetu

pakiet internetu

 

pakiet internetu (2017-06-27 17:13)

Witam!
Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć czy istnieje możliwość włączenia jakiegoś cyklicznego pakietu np. 1gb internetu co miesiąc? Może być więcej ale zależy mi, aby by to pakiet typowo internetowy i w miarę możliwości tani.
Widziałam opcję 9gb za 9zł, ale jest to pakiet jednorazowy i nie wiem czy jest jakieś inne rozwiązanie skoro nie korzystam z rozmów ani smsów... A płacenie miesięcznie za MIESIO 19 nie wydaje mi się sensowne... Podpowiecie coś?
Z góry dzięki :)

~ola

 

pakiet internetu (2017-07-26 01:33)

a ja chcialabym sie zapytac o internet, mam 2 numery w nju i co zrobic by to jakos polaczyc i wykupic internet, sa to telefony od dzieci i chcialabym zeby mieli internet

~iwona

 

pakiet internetu (2017-07-26 14:40)

iwona przejrzysz ofertę Nju i wybierz to co Ci najbardziej pasuje.
Jak chcesz łączyć 2 lub maksymalnie 3 numery i mieć je na jednej fakturze to pozostaje tylko Nju z rachunkiem jako główny numer i potem do tego głównego możesz dołączyć 1 numer Nju Dodatkowy i/lub 1 numer Nju internet dodatkowy.

odpowiedź

pakiet internetu | ~ola (27.06.2017, 17:13)

Witam!
Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć czy istnieje możliwość włączenia jakiegoś cyklicznego pakietu np. 1gb internetu co miesiąc? Może być więcej ale zależy mi, aby by to pakiet typowo internetowy i w miarę możliwości tani.
Widziałam opcję 9gb za 9zł, ale jest to pakiet jednorazowy i nie wiem czy jest jakieś inne rozwiązanie skoro nie korzystam z rozmów ani smsów... A płacenie miesięcznie za MIESIO 19 nie wydaje mi się sensowne... Podpowiecie coś?
Z góry dzięki :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników