forumnju na kartęofertaUregulowanie faktury poprzez przelew bankowy

Uregulowanie faktury poprzez przelew bankowy

 

Uregulowanie faktury poprzez przelew bankowy (2017-06-20 09:54)

Witam ,chciałby uregulować swoją fakturę poprzez przelew bankowy , dostałem na e-mail e-fakturę ,w której niby jest link mający przekierować na stronę gdzie będę mógł wykonać przelew, niestety ten link przekierowuje mnie w zakładkę "Obsługa",w której znów jest napisane żeby kliknąć na ten link :D , w e-fakturze podany jest tylko numer konta. W jaki sposób mogę uregulować fakturę poprzez przelew bankowy? :>

 

Uregulowanie faktury poprzez przelew bankowy (2017-06-20 10:21)

Cały system jest do d..y.Skopiuj nr konta i faktury.Wklej na stronie banku i przelew zrobiony

 

Uregulowanie faktury poprzez przelew bankowy (2017-06-20 16:12)

W Nju masz możliwość regulowania rachunków tylko przez:
- zwykły przelew, który ręcznie i samodzielnie zlecasz w swoim banku przez stronę internetową banku, w placówce banku lub na poczcie itp.
- polecenie zapłaty (direct debit) - jest to automatyczna forma płatności, upoważniasz wierzyciela do ściągania należności z Twojego konta w dniu terminu płatności faktury. Jest to wygodna forma płatności o ile zawsze masz na 100% zagwarantowane środki w dniu płatności faktury. Jeśli saldo rachunku jest zmienne i czasem może nie starczyć na pokrycie rachunku to lepiej zlecać przelew ręcznie wtedy, gdy te środki są na rachunku.

[edytowane przez nju_klient o 16:13 w dniu 2017-06-20]
 

Uregulowanie faktury poprzez przelew bankowy (2019-05-27 22:00)

to jest odpowiedź na post:

W Nju masz możliwość regulowania rachunków tylko przez:
- zwykły przelew, który ręcznie i samodzielnie zlecasz w swoim banku przez stronę internetową banku, w placówce banku lub na poczcie itp.
- polecenie zapłaty (direct debit) - jest to automatyczna forma płatności, upoważniasz wierzyciela do ściągania należności z Twojego konta w dniu terminu płatności faktury. Jest to wygodna forma płatności o ile zawsze masz na 100% zagwarantowane środki w dniu płatności faktury. Jeśli saldo rachunku jest zmienne i czasem może nie starczyć na pokrycie rachunku to lepiej zlecać przelew ręcznie wtedy, gdy te środki są na rachunku.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1558987239871

odpowiedź

Uregulowanie faktury poprzez przelew bankowy | gość1497945281283 (20.06.2017, 09:54)

Witam ,chciałby uregulować swoją fakturę poprzez przelew bankowy , dostałem na e-mail e-fakturę ,w której niby jest link mający przekierować na stronę gdzie będę mógł wykonać przelew, niestety ten link przekierowuje mnie w zakładkę "Obsługa",w której znów jest napisane żeby kliknąć na ten link :D , w e-fakturze podany jest tylko numer konta. W jaki sposób mogę uregulować fakturę poprzez przelew bankowy? :>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników