forumnju z rachunkiemusługiGrafika pokazująca ilość wykorzystanych danych w nju internetowym się nie wyświetla od paru dni

Grafika pokazująca ilość wykorzystanych danych w nju internetowym się nie wyświetla od paru dni

 

Grafika pokazująca ilość wykorzystanych danych w nju internetowym się nie wyświetla od paru dni (2017-06-16 10:49)

Niedawno zmieniłem usługę z nju na kartę na nju internetowy i niestety od paru dni nie jestem w stanie zobaczyć "Stanu konta", mianowicie ilości pozostałego transferu i wykorzystanego transferu. Wcześniej po wejściu na stan konta, wyświetlała się grafika pokazująca kwotę do zapłaty oraz pod spodem ilość danych jaka została już wykorzystana. Od paru dni nie pokazuje się nic, po prostu jest puste pole. Wygląda to tak: http://i.imgur.com/XBlinuW.png i nie wiem czemu tak się stało. Próbowałem innych przeglądarek i na każdej jest to samo.

 

Grafika pokazująca ilość wykorzystanych danych w nju internetowym się nie wyświetla od paru dni (2017-06-19 17:05)

Stwierdzam ten sam problem, na wszystkich przeglądarkach a nawet na aplikacji mobilnej nie wyświetla się zużycie pakietu danych

 

Grafika pokazująca ilość wykorzystanych danych w nju internetowym się nie wyświetla od paru dni (2017-06-19 20:11)

również zgłaszam ten problem jak koledzy wyżej, no ale przyczyna jest znana? albo kiedy to zostanie naprawione?

 

Grafika pokazująca ilość wykorzystanych danych w nju internetowym się nie wyświetla od paru dni (2017-06-19 23:01)

U mnie nie tylko na stronie ale także w aplikacji nju na tablecie też nie pokazuje aktualnego zużycia danych. A wcześniej pokazywało. Co się stało?


Posiadam nju internetowy.

~dominika94

 

Grafika pokazująca ilość wykorzystanych danych w nju internetowym się nie wyświetla od paru dni (2017-06-20 07:15)

Stwierdzam ten sam problem, na wszystkich przeglądarkach a nawet na aplikacji mobilnej nie wyświetla się zużycie pakietu danych nwicjusz

 

Grafika pokazująca ilość wykorzystanych danych w nju internetowym się nie wyświetla od paru dni (2017-06-20 10:40)

Również mam tak samo. W NJU internetowy nie widzę stanu wykorzystania danych. W NJU Jeden Na Wszystko widać wykorzystanie minut, sms'ów, ale nie widać stanu wykorzystania danych.


Zaczynają się wakacje, NJU chce zarobić, więc uważajcie. 

~bartolomeo

 

Grafika pokazująca ilość wykorzystanych danych w nju internetowym się nie wyświetla od paru dni (2017-06-20 16:06)

to jest odpowiedź na post:

Również mam tak samo. W NJU internetowy nie widzę stanu wykorzystania danych. W NJU Jeden Na Wszystko widać wykorzystanie minut, sms'ów, ale nie widać stanu wykorzystania danych.


Zaczynają się wakacje, NJU chce zarobić, więc uważajcie. 


Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że Nju chce zarobić.
W przypadku Nju z rachunkiem i krajowego transferu w opcji Nju internetowy to operator nie dostanie od Ciebie więcej niż 29zł/mc za 40GB, w  przypadku Jeden na wszystko nie więcej niż 39zł za 13GB.
Dlatego brak wykresu dot. zużycia danych nie ma żadnego wpływu na koszty, bo po wyczerpaniu limitu masz lejek i nie ma możliwości nabicia sobie dodatkowych kosztów.

odpowiedź

Grafika pokazująca ilość wykorzystanych danych w nju internetowym się nie wyświetla od paru dni | gloomyjack (16.06.2017, 10:49)

Niedawno zmieniłem usługę z nju na kartę na nju internetowy i niestety od paru dni nie jestem w stanie zobaczyć "Stanu konta", mianowicie ilości pozostałego transferu i wykorzystanego transferu. Wcześniej po wejściu na stan konta, wyświetlała się grafika pokazująca kwotę do zapłaty oraz pod spodem ilość danych jaka została już wykorzystana. Od paru dni nie pokazuje się nic, po prostu jest puste pole. Wygląda to tak: http://i.imgur.com/XBlinuW.png i nie wiem czemu tak się stało. Próbowałem innych przeglądarek i na każdej jest to samo.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników