forumnju na kartęofertaoczekiwanie na doładowanie konta

oczekiwanie na doładowanie konta

 

oczekiwanie na doładowanie konta (2013-11-12 20:15)

doładowałam konto poprzez stronę njumobile.pl i od półtorej godziny nie mam  żadnego potwierdzenia doładowania. Z tel na kartę korzystam od lat i jeszcze nigdy u żadnego operatora nie spotkałam się z takim czasem oczekiwania na doładowanie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z doładowaniami przez stronę njumobile kartą kredytową?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~cherry

 

oczekiwanie na doładowanie konta (2013-11-12 23:07)

ja czekam na doładowanie od 12:40. Ok. 14:40 zadzwoniłem do bluemedia - odpowiedzieli, że mają --14 dni -- na realizację ! Odesłali mnie do operatora karty. Zadzwoniłem, tam z kolei blokada przeprowadzona prawidłowo i kwota przekazana do dyspozycji bluemedia. Transakcji nie mogłem już anulować. 

 

oczekiwanie na doładowanie konta (2013-11-13 16:43)

Przy płatności kartą kredytową może to być celowe działanie, czyli wstrzymanie się na jakiś czas w celu sprawdzenia, czy karta nie została niedawno skradziona.

 

oczekiwanie na doładowanie konta (2013-12-10 18:14)

Widze ze w tej sieci to jest normalne. Ja tez juz czekam ponad dwie godziny. Tez korzystalem z roznych sieci i tylko tutaj sie to zdarza. Ludzie poprawcie to. w moim przypadku to byly doladowania elektroniczne

odpowiedź

oczekiwanie na doładowanie konta | ~cherry (12.11.2013, 20:15)

doładowałam konto poprzez stronę njumobile.pl i od półtorej godziny nie mam  żadnego potwierdzenia doładowania. Z tel na kartę korzystam od lat i jeszcze nigdy u żadnego operatora nie spotkałam się z takim czasem oczekiwania na doładowanie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z doładowaniami przez stronę njumobile kartą kredytową?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

53 gości i 1 zalogowanych użytkowników