forumnju na kartęofertajak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto?

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto?

 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2017-06-08 12:35)

Jak przenieść numer z orange do nju? mam orange na kartę i tak samo chciałbym nju na kartę.


czy to się opłaca jeżeli mało używam tego telefonu? Kusi mnie "ważność" konta na zawsze.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~adolfus

 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2017-06-08 23:59)

Moim zdaniem warto. Zależy ile miesięcznie ponosisz kosztów za rozmowy,smsy itp.  Lepiej mieć na zawsze ważność niz np. na rok...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2017-06-09 00:05)

Skontaktuj się telefoniczne to się dowiesz co i jak... Z przejsciem nie ma problemu. Na 100 wystarczy iść do salonu albo zadzwonic...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2017-06-09 12:35)

Wieczna ważność konta to ściema marketingowa, bo musisz co 6 miesięcy doładować konto albo odpowiedzieć na SMS inaczej numer przepada.
Jeśli ma to być karta leżąca w szufladzie lub używana sporadycznie przez babcię, która nie będzie czytała SMS-ów to lepiej w innej sieci zrobić doładowanie za 5zł i na rok masz spokój.

Co do opłacalności to sam sobie policz ile płacisz obecnie a ile za to samo zapłaciłbyś w nowej ofercie ale przy małym korzystaniu to wiadomo różnica w kosztach będzie raczej też mała.

Kiedyś przechodziło się SMS-em poszukaj w necie albo na tym forum albo zadzwoń do BOK i zapytaj jak jest aktualnie.

[edytowane przez nju_klient o 12:37 w dniu 2017-06-09]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2017-06-15 13:23)

Podłącze się do tematu. 
Mam obecnie Orange na kartę i chciałbym przejść na nju. Obecnie na koncie w orange mam 50 zł czy środki zostaną przepisane na konto główne nju? 


Czy przejście z orange na kartę na nju na kartę możliwe jest smsem? NJU na 601? 


Jak wygląda ważność konta? Teraz jest akcja ze kono jest ważne "wiecznie". Działa to nawet po doładowaniu 5zł?  

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~patrykk

 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2017-06-17 14:33)

Środki przepadną, nie można ich przenieść. W przypadku przejścia z orange na kartę do nju na kartę - sms 601 treść: NJU.

Konto po wieki, jeśli nie doładujesz przez 6 miesięcy za jakąś kwotę - przyjdzie sms z zapytaniem o chęć dalszego korzystania z nr - nie odp - zniknie nr.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~konsult

 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2018-07-01 09:23)

czy mogę przenieść numer na kartę z play do nju ???

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~natalia

 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2018-07-04 12:04)

to jest odpowiedź na post:

czy mogę przenieść numer na kartę z play do nju ???


Możesz wystarczy że podejdziesz do Play że chciałbyś zmienić na nju lub do nwm chyba orange

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~basteksebastek

 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2018-07-04 18:57)

to jest odpowiedź na post:


Możesz wystarczy że podejdziesz do Play że chciałbyś zmienić na nju lub do nwm chyba orange




Play  w tym nie pomoże. Złóż zamówienie  przez stronę internetową na przeniesienie numeru na kartę w nju.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ktoś

 

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? (2018-07-19 08:01)

Ile trwa migracja z nju do orange? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ambar

odpowiedź

jak przenieść numer na kartę z orange do nju i czy warto? | ~adolfus (08.06.2017, 12:35)

Jak przenieść numer z orange do nju? mam orange na kartę i tak samo chciałbym nju na kartę.


czy to się opłaca jeżeli mało używam tego telefonu? Kusi mnie "ważność" konta na zawsze.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników