forumnju z rachunkiemusługiInternet z limitem 10 GB doszedł do 30 GB

Internet z limitem 10 GB doszedł do 30 GB

 

Internet z limitem 10 GB doszedł do 30 GB (2017-05-03 15:25)

Witam,
Posiadam numer na rachunek- nielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy i 10 GB(wszystko w kraju).
<font color="#185d68">
</font>Mam pytanie dotyczące limitu internetu 10 GB. Zawsze po ok. 8GB przychodziło "ostrzeżenie" a po 10GB informacja o zwolnieniu internetu do prędkości 64kb/s, standard. Lecz teraz żadne takie SMSy nie zostały przysłane i przez korzystanie licznik danych pokazuje 30GB(ba nawet na tej samej prędkości przesyłowej). Według statystyk 10GB zostało wykorzystane ok. 2 tygodni temu, czyli nie ma mowy o "delikatnym" poślizgu w informacji... Żadne usługi dodatkowe nie są włączone i nie były.
Roaming nie były włączony, byłem cały czas w Polsce. Czy ktoś wie o co chodzi? 




Z góry dziękuje ;)

 

Internet z limitem 10 GB doszedł do 30 GB (2017-05-10 23:08)

Siema,


możliwe, że masz włączoną usługię "im dłużej, tym lepiej", wtedy po 2 latach masz ten pakiet podstawowy powiększony do 30 GB (3 razy tyle co w podstawie).


Możliwe też, że masz łączoną usługę "nie chcę lejka" (czy jakoś tak). Chociaż nie sądzę, bo rachunek byłby bardzo wysoki i poprosili by o zaliczkę.


Pozdrawiam

~cptcinek

odpowiedź

Internet z limitem 10 GB doszedł do 30 GB | niebieski626 (03.05.2017, 15:25)

Witam,
Posiadam numer na rachunek- nielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy i 10 GB(wszystko w kraju).
<font color="#185d68">
</font>Mam pytanie dotyczące limitu internetu 10 GB. Zawsze po ok. 8GB przychodziło "ostrzeżenie" a po 10GB informacja o zwolnieniu internetu do prędkości 64kb/s, standard. Lecz teraz żadne takie SMSy nie zostały przysłane i przez korzystanie licznik danych pokazuje 30GB(ba nawet na tej samej prędkości przesyłowej). Według statystyk 10GB zostało wykorzystane ok. 2 tygodni temu, czyli nie ma mowy o "delikatnym" poślizgu w informacji... Żadne usługi dodatkowe nie są włączone i nie były.
Roaming nie były włączony, byłem cały czas w Polsce. Czy ktoś wie o co chodzi? 




Z góry dziękuje ;)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników