forumnju z rachunkiemusługiKarta sim nie działa?

Karta sim nie działa?

 

Karta sim nie działa? (2017-03-14 15:38)

Witam, podpisałem umowę z nju mobile na internet za 29 zł, rozmowy sms i internet. Dostałem kartę sim, włożyłem ją do Asusa zenfone 5 (dual-sim) i kiedy moja poprzednia karta T-mobile działa bez zarzutu, tak nju mobile nie działa ani na jednym, ani na drugim slocie - tak jakby karty w ogóle tam nie było. Przy czym T-mobile działa na obu slotach, kartę aktywowałem uprzednio na stronie aktywacji, zrobiłem to 10/03/17. Ktoś jakieś pomysły?

~justkamoski

 

Karta sim nie działa? (2017-03-14 15:42)

Sprawdzałeś ją w innym aparacie ? Możliwe że karta jest uszkodzona fabrycznie... Jesteś pewny że aktywacja się powiodła ?

[edytowane przez mozuk o 15:47 w dniu 2017-03-14]
 

Karta sim nie działa? (2017-03-14 17:07)

Już okey, po wyjęciu karty i włożeniu jej do innego telefonu, gdzie złapała zasięg, automatycznie działała też gdy włożyłem ją znów do mojego. Polecam sposób :)

~justkamoski

odpowiedź

Karta sim nie działa? | ~justkamoski (14.03.2017, 15:38)

Witam, podpisałem umowę z nju mobile na internet za 29 zł, rozmowy sms i internet. Dostałem kartę sim, włożyłem ją do Asusa zenfone 5 (dual-sim) i kiedy moja poprzednia karta T-mobile działa bez zarzutu, tak nju mobile nie działa ani na jednym, ani na drugim slocie - tak jakby karty w ogóle tam nie było. Przy czym T-mobile działa na obu slotach, kartę aktywowałem uprzednio na stronie aktywacji, zrobiłem to 10/03/17. Ktoś jakieś pomysły?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies