forumnju z rachunkiemofertaPlan Nju Internetowy - kiedy ,,lejek"

Plan Nju Internetowy - kiedy ,,lejek"

 

Plan Nju Internetowy - kiedy ,,lejek" (2017-03-09 15:25)

Dzień dobry.

Niedawno zakupiłam Plan Nju Internetowy. Proszę o wyjaśnienie rozbieżności w informacjach, podanych na Państwie stronie ad. transferu o tym, co dostałam właśnie na maila. W załączeniu p-lik z połączonymi screenami - jednym ze strony www, drugim z wiadomości e-mail.
 77557126779194814347.png

Z góry dziękuję.

Agata

~agata

 

Plan Nju Internetowy - kiedy ,,lejek" (2017-03-09 17:43)

Twój zrzut ekranu zawiera również link do regulaminu tej usługi:
http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/Regulamin%20korzystania%20z%20planu%20nju%20internetowy%20w%20ofercie%20nju%20z%20rachunkiem.pdf
Przeczytaj punkt 2.4, bo on tyczy się m.in. pierwszego okresu rozliczeniowego i teraz powinno być wszystko jasne.

P.S. Piszesz na forum do innych użytkowników Nju, więc zwrot na Państwa stronie zupełnie nie pasuje. Jeśli chcesz kontaktować się z "Państwem" to dzwoń +48 690 610 610 lub pisz przez formularz kontaktowy po zalogowaniu.

 

Plan Nju Internetowy - kiedy ,,lejek" (2017-03-09 17:51)

Z tego co piszesz wnioskuję, że to Twój pierwszy okres rozliczeniowy. Zapoznaj się z regulaminem. Jest tam jasno opisane, że pierwszy niepełny okres rozliczeniowy jest rozliczany proporcjonalnie. Sama zauważ, że zapłaciłaś 10,36zł a nie 29zł. Dlatego też masz dostępne 14,3GB a nie 40. Od następnego, już pełnego okresu rozliczeniowego wszystko będzie normalnie czyli 40GB dostępne po osiągnięciu 29zł wydatków.

 

Plan Nju Internetowy - kiedy ,,lejek" (2017-03-09 18:00)

Witam,
ja także niedawno podpisałam umowę, kontaktowałam się w tej sprawie z infolinią. Umowę podpisałam dnia 07.03. Okres rozliczeniowy w moim przypaku jest od 16 do 15 każdego miesiąca, tak więc do zakończenia okresu rozliczeniowego zostało 9 dni. Internet do wykorzystania jest tu podany proporcjonalnie do ilości dni pozostałych do końca okresu rozliczeniowego. Będzie to zatem niecałe 13 gb i to się zgadza. Mam nadzieję ,że pomogłam :)

[edytowane przez beata27 o 18:18 w dniu 2017-03-09]
 

Plan Nju Internetowy - kiedy ,,lejek" (2017-03-09 19:03)

Dziękuję za odpowiedź, już wszystko jasne :) A swoją drogą uważam, iż kontakt z obsługą ,,Nju" jest trochę utrudniony, gdyż chciałam napisać maila, ale nie ma takiej możliwości, a formularza kontaktowego (po zalogowaniu) nie mogłam znaleźć. Myślałam, że obsługa sieci odpisuje właśnie tutaj, na Forum. Ale widzę, że to w Was siła ;)


Pozdrawiam 
Agata

~agata

 

Plan Nju Internetowy - kiedy ,,lejek" (2017-03-09 19:26)

Formularz kontaktowy:
1. Po zalogowaniu na swój numer telefonu, w górnym prawym rogu klikasz "Moje Konto" i na niebieskim tle gdzie są te wszystkie ikonki znajduje się Formularz Kontaktowy (ostatnia ikonka)
2. Również po zalogowaniu najeżdżasz myszką na napis "Moje konto", rozwinie się dodatkowy pasek, w którym też jest odnośnik do formularza kontaktowego.

odpowiedź

Plan Nju Internetowy - kiedy ,,lejek" | ~agata (09.03.2017, 15:25)

Dzień dobry.

Niedawno zakupiłam Plan Nju Internetowy. Proszę o wyjaśnienie rozbieżności w informacjach, podanych na Państwie stronie ad. transferu o tym, co dostałam właśnie na maila. W załączeniu p-lik z połączonymi screenami - jednym ze strony www, drugim z wiadomości e-mail.
 77557126779194814347.png

Z góry dziękuję.

Agata
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies