forumnju z rachunkiemofertaPrzejście dwoma numerami z abo na kartę + cesja.

Przejście dwoma numerami z abo na kartę + cesja.

 

Przejście dwoma numerami z abo na kartę + cesja. (2017-03-10 13:58)

Witam.
Planuję zmigrować 2 numery abonamentowe (buzz) na kartę, potem dołączyć je do abonamentu wspólnego w Orange i dalej do Orange Open Extra (mam Neostradę). Wcześniej muszę jeszcze zrobić ich cesję na siebie, bo obecnie są na inną osobę (kiedyś były to numery firmowe, obecnie nie są na mnie).

Mam zatem pytania:
1. Czytałem, pytałem że najpierw muszę zmigrować na kartę bo cesji w nju nie ma (kuriozum ale to szczegół). Czy jedyną drogą jest forma listowna/pisemna? Czy w jednej kopercie mogę wysłać dwie dyspozycje i czy będą one skuteczne?
2. Co dalej z cesją? Czy robię ją jeszcze w nju (na kartę) czy to już sprawa Orange?
3. Okres rozliczeniowy mam 24-23. Jeśli złożę dyspozycję teraz i stanie się ona skuteczna przed upływem 23. marca to rozumiem że przejście na kartę nastąpi dopiero 24. kwietnia tak?

Pozdrawiam i dzięki za informacje.

 

Przejście dwoma numerami z abo na kartę + cesja. (2017-03-10 18:48)

Na chwilę obecną to jedyny sposób na cesję.


Wysyłasz wypowiedzenia umów z zaznaczeniem, że chcesz by numery przeszły do oferty na kartę. Możesz wysłać kilka wypowiedzeń w jednej kopercie. Gdy będą już w ofercie na kartę w salonie Orange zmieniasz dane właściciela na nowe dla tych numerów i nowy właściciel może je przenieść do siebie. Rozwiązanie umowy odbywa się na koniec okresu rozliczeniowego następującego PO okresie rozliczeniowym, w którym wpłynie pismo.

odpowiedź

Przejście dwoma numerami z abo na kartę + cesja. | djluke (10.03.2017, 13:58)

Witam.
Planuję zmigrować 2 numery abonamentowe (buzz) na kartę, potem dołączyć je do abonamentu wspólnego w Orange i dalej do Orange Open Extra (mam Neostradę). Wcześniej muszę jeszcze zrobić ich cesję na siebie, bo obecnie są na inną osobę (kiedyś były to numery firmowe, obecnie nie są na mnie).

Mam zatem pytania:
1. Czytałem, pytałem że najpierw muszę zmigrować na kartę bo cesji w nju nie ma (kuriozum ale to szczegół). Czy jedyną drogą jest forma listowna/pisemna? Czy w jednej kopercie mogę wysłać dwie dyspozycje i czy będą one skuteczne?
2. Co dalej z cesją? Czy robię ją jeszcze w nju (na kartę) czy to już sprawa Orange?
3. Okres rozliczeniowy mam 24-23. Jeśli złożę dyspozycję teraz i stanie się ona skuteczna przed upływem 23. marca to rozumiem że przejście na kartę nastąpi dopiero 24. kwietnia tak?

Pozdrawiam i dzięki za informacje.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników