forumnju z rachunkiemusługiOkres wyrównawczy w nju mobile

Okres wyrównawczy w nju mobile

 

Okres wyrównawczy w nju mobile (2017-03-08 17:19)

Witam :) Mam pytanie odnośnie okresu wyrównawczego w nju mobile. Dzisiaj dostałam pierwszą fakturę i za numer dodatkowy (9 zł) została naniesiona dodatkowa opłata 6,11zł za okres wyrównawczy i stąd moje pytanie czy jest to jednorazowa opłata czy teraz co miesiąc mam się spodziewać wyższej kwoty na fakturze? 

 

Okres wyrównawczy w nju mobile (2017-03-08 18:48)

Opłata wyrównawcza dotyczy pierwszego niepełnego okresu rozliczeniowego. Dodatkowo numer Nju Dodatkowy jak i Nju Internet Dodatkowy są doliczane do faktury "z góry" więc oprócz opłaty wyrównawczej powinnaś mieć doliczoną pełną kwotę 9zł za kolejny miesiąc (np. 29zł za Wszystko komórkowe + 6,11zł opłaty wyrównawczej + 9zł nju dodatkowy = 44,11). <span >Później już nie ma żadnych opłat wyrównawczych i kolejne faktury będą wystawianę na kwotę wykonanych połączeń w zależności od taryfy (np. do 29zł Wszystko komórkowe albo do 39zł Jeden na wszystko) + 9zł za numer dodatkowy.

 

Okres wyrównawczy w nju mobile (2017-03-09 07:24)

to jest odpowiedź na post:

Opłata wyrównawcza dotyczy pierwszego niepełnego okresu rozliczeniowego. Dodatkowo numer Nju Dodatkowy jak i Nju Internet Dodatkowy są doliczane do faktury "z góry" więc oprócz opłaty wyrównawczej powinnaś mieć doliczoną pełną kwotę 9zł za kolejny miesiąc (np. 29zł za Wszystko komórkowe + 6,11zł opłaty wyrównawczej + 9zł nju dodatkowy = 44,11). Później już nie ma żadnych opłat wyrównawczych i kolejne faktury będą wystawianę na kwotę wykonanych połączeń w zależności od taryfy (np. do 29zł Wszystko komórkowe albo do 39zł Jeden na wszystko) + 9zł za numer dodatkowy.

 Bardzo dziękuję za odpowiedź, już wszystko rozumiem :)

 

Okres wyrównawczy w nju mobile (2017-03-13 15:39)

ben mert cansu bekliyom hayatÄ?mÄ?zÄ? ssexle ya??ayalÄ?m cok azgÄ?n ve tecrubemle hayatÄ?nÄ?za girmeme izin verinnasÄ?l dilerseniz f6yle bo??lalÄ?m innat olsun kÄ?skanlara sex hayatÄ?m beni rahatlatÄ?yor bfctfcn sÄ?kÄ?n tÄ?lar alÄ?p sexse rahtlatÄ?r tavsiye ediyom hanÄ?mlar hadi hanÄ?mlar skzÄntÄ?nÄ?Ä?? dinlemeye hazÄ?rÄ?m ve yardÄ?mÄ?mla bekliyom ya?? f6nemli deyil carÄ?nÄ?z yeter 0542 696 3

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~vlnye2bdwav

odpowiedź

Okres wyrównawczy w nju mobile | gość1488989979675 (08.03.2017, 17:19)

Witam :) Mam pytanie odnośnie okresu wyrównawczego w nju mobile. Dzisiaj dostałam pierwszą fakturę i za numer dodatkowy (9 zł) została naniesiona dodatkowa opłata 6,11zł za okres wyrównawczy i stąd moje pytanie czy jest to jednorazowa opłata czy teraz co miesiąc mam się spodziewać wyższej kwoty na fakturze? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

61 gości i 0 zalogowanych użytkowników