forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru - Ustalenie daty?

Przeniesienie numeru - Ustalenie daty?

 

Przeniesienie numeru - Ustalenie daty? (2017-03-16 21:39)

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość aktywacji numeru w nju po jakimś czasie. Ponieważ kończy mi się umowa za 2 tygodnie, lecz już od tego okresu chciałbym przenieść się do nju. Czy jest możliwość ustalenia od kiedy będzie naliczana opłata itp, ponieważ nie chcę płacić dwóch rachunków na raz. 

~adeowsky

 

Przeniesienie numeru - Ustalenie daty? (2017-03-17 07:08)

Tak w momencie kiedy jest przenoszony numer od innego operatora klient w nju jest na tzw ofercie tymczasowej i kiedy nie korzysta z usług to nie płaci , w momencie kiedy numer zostanie już przeniesiony dopiero zaczynają być naliczane opłaty.

~satrok

 

Przeniesienie numeru - Ustalenie daty? (2017-03-17 10:12)

Witam,
chciałam zapytać jak wygląda przeniesienie numeru z innej sieci? i czy można to zrobić w salonie nju mobile czy wyłącznie przez internet? gdzie mozna znaleźć wzór umowy i ile trwa okres zawartej umowy?


Pozdrawiam :)

~pepynek

odpowiedź

Przeniesienie numeru - Ustalenie daty? | ~adeowsky (16.03.2017, 21:39)

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość aktywacji numeru w nju po jakimś czasie. Ponieważ kończy mi się umowa za 2 tygodnie, lecz już od tego okresu chciałbym przenieść się do nju. Czy jest możliwość ustalenia od kiedy będzie naliczana opłata itp, ponieważ nie chcę płacić dwóch rachunków na raz. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

46 gości i 0 zalogowanych użytkowników