forumnju z rachunkiemofertaRozdzielenie numerów.

Rozdzielenie numerów.

 

Rozdzielenie numerów. (2017-02-14 11:32)

Posiadam dwa numery w ofercie nju mobile z rachunkiem, z czego jeden jest zarejestrowany jako dodatkowy, obecnie płace +/- 39 zł i mam dzielone pakiety np. danych. Chciałbym rozłączyć te numery tak, aby każdy płacił po 29,99 zł. Czy jest to w ogóle możliwe i jeżeli tak, to co musiałbym zrobić aby do tego doprowadzić? 

~lewy

 

Rozdzielenie numerów. (2017-02-14 15:33)

Składasz wypowiedzenie umowy na numer dodatkowy z zaznaczeniem, ze chcesz by po okresie wypowiedzenia numer ten zostal przeniesiony do oferty na kartę. Po przejsciu na kartę, podpisujesz nowa umowe na ten numer jako nju z rachunkiem.


Wiem, ze ten sposob dziala, natomiast zadzwon do BOA i zapytaj czy mozna zlozyc wypowiedzenie na numer dodatkowy z zaznaczeniem by od razu przeszedl na Nju buzz z rachunkiem. Zaoszczedzilo by Ci to czasu i formalnosci.

odpowiedź

Rozdzielenie numerów. | ~lewy (14.02.2017, 11:32)

Posiadam dwa numery w ofercie nju mobile z rachunkiem, z czego jeden jest zarejestrowany jako dodatkowy, obecnie płace +/- 39 zł i mam dzielone pakiety np. danych. Chciałbym rozłączyć te numery tak, aby każdy płacił po 29,99 zł. Czy jest to w ogóle możliwe i jeżeli tak, to co musiałbym zrobić aby do tego doprowadzić? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 2 zalogowanych użytkowników