forumnju z rachunkiemusługiPakiet danych a naliczanie opłat

Pakiet danych a naliczanie opłat

 

Pakiet danych a naliczanie opłat (2017-02-02 11:16)

Witam,
Czy ktoś sie orientuje bo jestem nowy w NJU jak ma się pakiet danych do naliczania opłat w historii połaczeń?


Dnia 23.01. dostałem sms o tresci :'"Od teraz do konca okresu rozliczeniowego korzysztasz z nielimietowanych krajowych połaczeń na komorki SMS?MMS i transferu danych w kraju, do wykorzystania masz jeszcze 13 GB na pełnej prędkości".
Natomiast wchodząć na moje konto w nju w historii połaczeń za dzien 24.01 mam naliczona opłatę za transfer danych:"<font color="#000000" face="Times New Roman" size="3"> </font>
<font color="#000000" face="Times New Roman" size="3">
</font>
<font color="#000000" face="Times New Roman" size="3">skąd te koszty ? </font>

 

Pakiet danych a naliczanie opłat (2017-03-03 23:04)

Z opisu wynika, że masz aktywną usługę "Wszystko komórkowe" za 29 zł. Dopóki wysokość rachunku za połączenia komórkowe, smsy i przesyłane dane nie przekracza sumy 29 zł, system nalicza opłaty wg cennika, w związku z tym na rachunku będą widziały koszty ww. zdarzeń. W momencie kiedy osiągasz max pułap w Twojej usłudze czyli 29 zł (wtedy właśnie dostajesz SMS z informacją), wszystkie kolejne zdarzenia przestają być "wyceniane" i obok nich będzie widziało "0 złotych". Wyjątkiem będą połączenia na stacjonarne, które w usłudze "Wszystko komórkowe" nie są nielimitowane.

 

Pakiet danych a naliczanie opłat (2017-03-03 23:08)

@tommyboy
Jeśli maro1502 pisze o 13GB to w grę wchodzi Jeden na wszystko za 39zł, a nie Wszystko komórkowe za 29zł.

 

Pakiet danych a naliczanie opłat (2017-03-05 19:21)

to jest odpowiedź na post:

@tommyboy
Jeśli maro1502 pisze o 13GB to w grę wchodzi Jeden na wszystko za 39zł, a nie Wszystko komórkowe za 29zł.




Nie ma to większego znaczenia. maro1502 pytał o pakiet danych. Zasada naliczania jest ta sama.

 

Pakiet danych a naliczanie opłat (2017-03-05 23:46)

co do zasady to jest to analogiczne.
Jednak taka nieścisłość może powodować nieporozumienia, bo jeśli ktoś nie rozróżnia usług po ich nazwach to można odnieść mylne wrażenie, że mając pakiet 13GB jego górny limit kwotowy wynosi 29zł.

odpowiedź

Pakiet danych a naliczanie opłat | maro1502 (02.02.2017, 11:16)

Witam,
Czy ktoś sie orientuje bo jestem nowy w NJU jak ma się pakiet danych do naliczania opłat w historii połaczeń?


Dnia 23.01. dostałem sms o tresci :'"Od teraz do konca okresu rozliczeniowego korzysztasz z nielimietowanych krajowych połaczeń na komorki SMS?MMS i transferu danych w kraju, do wykorzystania masz jeszcze 13 GB na pełnej prędkości".
Natomiast wchodząć na moje konto w nju w historii połaczeń za dzien 24.01 mam naliczona opłatę za transfer danych:"<font color="#000000" face="Times New Roman" size="3"> </font>
<font color="#000000" face="Times New Roman" size="3">
</font>
<font color="#000000" face="Times New Roman" size="3">skąd te koszty ? </font>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników