forumnju z rachunkiemusługiMasakrycznie wolny internet LTE

Masakrycznie wolny internet LTE

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2017-01-25 12:49)

Mam taki problem z pakietem nju 40GB.


Internet LTE chodzi strasznie wolno ok. 1-2,5Mbps przez co nawet film YT 480p potrafi się zaciąć
Po przełączeniu rutera w tryb HSDPA osiąga szybkość 5-9<span >Mbps
<span >

<span >Co może powodować takie objawy?
<span >

<span >Inni operatorzy osiągają (dokładnie w tym samym miejscu i ruterze):
<span >- Orange ok 10<span >Mbps (przecież to te same nadajniki?!)
<span >- Play ok.17<span >Mbps
<span >- Plus ok. 15<span >Mbps
<span >

<span >Dodam, że to duże miasto.

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2018-05-01 18:43)

Nju nie ma takich samych nadajników co Orange albo są ograniczone (coś takiego słyszałem). Ja sam jestem posiadaczem tego internetu dokładnie takiego jak ty i to jakaś porażka (może są przeciążone btsy)! Polecam ci przejść do innych np. plusa. Nie mam pojęcia co jest z nimi nie tak i naprawdę nie chcę się z tym użerać ( jeśli chcesz możesz skontaktować się z ich pomocą techniczną na własną rękę) i przechodzę na plusa który w porównaniu do nju (0.2-/4.0mb/s+ w najlepszym przypadku) osiąga 60+mb/s co jest bardzo komfortowe!

~smuggler

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2018-05-10 14:13)

Zmieniłem TMOBNILE na NJU i jest strasznie. Nie sądziłem, że będzie taka różnica. Mieszkam w Warszawie w dzielnicy Wawer. LTE w NJU jest tak wolne, że nawet speednet test nie chce mi się uruchomić a mam flagowca. LTE działa szybko tylko w centrum 20-40 mbs. Straszny szajs. Jaka kasa taki operator.

~piotr

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2019-04-06 11:46)

<span >Od dwóch dni jestem w Nju Mobile, przeniosłem się z Virgin. Wcześniej sądziłem, że w Virgin są czasami problemy z zasięgiem, ale jak się okazało na dzień dzisiejszy, w Nju Mobile prędkość internetu LTE to kpina, nie nadaje się do wykorzystania. Niby cały czas pełny zasięg LTE, ale pomimo to nie wczytuje stron, nie odpala YT, OpenFM, Instagram, Twitter, po prostu nic poza wiadomościami tekstowymi w WhatsApp nie działa. Przy próbie odebrania zdjęcia w wiadomości, czy też na Instagramie, dłuższy czas kręci się kółko wczytywania. Póki co jestem zniesmaczony, jeśli nic się nie zmieni rozważam zmianę operatora.

~slawko79

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2019-05-28 18:10)

<div>Ja mam podobnie od jakiegoś czasu, bardzo wolne łącze mimo, że jestem już od 1,5 roku. Wcześniej osiagałem prędkość około 20mb/s teraz nawet 1 mbs nie osiagam. Przecietnie to 0,3-0,7 mbs. To jakaś kpina. Jestem w zasięgu LTE (co najmniej dwie kreski) i nic to nie daję.
</div><div>
</div>

~rafi

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2019-09-26 22:55)

Odkopuję - Sosnowiec też słabo. Down 10-20mbit, up potrafi spaść poniżej 1mbit. Rozglądam się za alternatywami. 

~dr_fell

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2019-09-27 23:01)

W Bielsku Białej też dramat przez wielkie D. Z H+ nie da się korzystać bo muli jak fix. Lepiej działa po LTE ale też szału nima.... Żenada NJU

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2019-10-03 13:33)

Mam to samo max 1,5-4 Mb w budynku Mińsk mazowiecki Dramat pierwszy dzień i taka kich Czaka mnie kolejna zmiana operatora.

~olijacek

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2019-10-03 15:02)

No niestety po kilku latach NJU zaczyna wszędzie kuleć z internetem. W okolicach trójmiasta jest tak samo, nadejdzie wieczór i nawet przeglądarka muli. W dzień jest lekko lepiej ale to nie to co było wcześniej. 

 

Masakrycznie wolny internet LTE (2019-10-13 13:18)

Zabrze i okolice masakra od okolo tygodnia nawet speedtest sie nie uruchamia. Apki bankowe, sklepowe, wyszukiwanie w przegadarkach, YT, nie dzialaja :(

~ola

odpowiedź

Masakrycznie wolny internet LTE | ~rafi (28.05.2019, 18:10)

<div>Ja mam podobnie od jakiegoś czasu, bardzo wolne łącze mimo, że jestem już od 1,5 roku. Wcześniej osiagałem prędkość około 20mb/s teraz nawet 1 mbs nie osiagam. Przecietnie to 0,3-0,7 mbs. To jakaś kpina. Jestem w zasięgu LTE (co najmniej dwie kreski) i nic to nie daję.
</div><div>
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

76 gości i 0 zalogowanych użytkowników