forumnju na kartęusługiPakiet internetowy na kartę nie działa

Pakiet internetowy na kartę nie działa

 

Pakiet internetowy na kartę nie działa (2017-01-19 21:36)

Zakupiłem pakiet internetowy 500 MB na 31 dni za 5 zł i otrzymałem wiadomość o treści "zlecenie jest w trakcie realizacji. o wyniku poinformujemy Cię SMSem w ciągu 24 h.", a później "31-dniowy pakiet internetowy został włączony. masz 500 MB do wykorzystania na połączenia z internetem. pakiet ważny do 19-02-2017. szczegóły na njumobile.pl". Niby wszystko ok ale jak chciałem przetestować ten pakiet (wyłączam "WiFi", a włączam "Dane") to niestety nie mam połączenia z internetem. Gdzie tkwi problem. Z góry dziękuję za pomoc.

~max

 

Pakiet internetowy na kartę nie działa (2017-01-21 15:19)

być może problem z konfiguracją telefonu jeśli wcześniej nie korzystałeś ani razu z netu i nie masz skonfigurowanego aparatu.

odpowiedź

Pakiet internetowy na kartę nie działa | ~max (19.01.2017, 21:36)

Zakupiłem pakiet internetowy 500 MB na 31 dni za 5 zł i otrzymałem wiadomość o treści "zlecenie jest w trakcie realizacji. o wyniku poinformujemy Cię SMSem w ciągu 24 h.", a później "31-dniowy pakiet internetowy został włączony. masz 500 MB do wykorzystania na połączenia z internetem. pakiet ważny do 19-02-2017. szczegóły na njumobile.pl". Niby wszystko ok ale jak chciałem przetestować ten pakiet (wyłączam "WiFi", a włączam "Dane") to niestety nie mam połączenia z internetem. Gdzie tkwi problem. Z góry dziękuję za pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies