forumnju na kartęusługiCesja zarejestrowanego numeru na kartę.

Cesja zarejestrowanego numeru na kartę.

 

Cesja zarejestrowanego numeru na kartę. (2017-01-16 10:42)

Takie pytanie czy i w jaki sposób można przenieść numer na kartę zarejestrowany na siebie (numer w nju mobile) na inną osobę (konieczna wizyta w salonie orange?, jakieś formularze do wypełnienia? potrzebne dokumenty obydwu osób?) . Innymi słowy mam np. numer na kartę zarejestrowany na siebie, chcę go "przerejestrować" na siostrę.

Inne pytanie w tym temacie - jeśli chcę wyrejestrować numer na kartę - co należy zrobić? Trzeba pójść do salonu orange z dokumentem tożsamości i wyrejestrować, czy wystarczy np. przestać korzystać i po tym jak straci ważność sam się "wyrejestruje" ? (tzn. nie będzie powiązany z moimi danymi) ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~pafnucy

 

Cesja zarejestrowanego numeru na kartę. (2017-01-18 15:40)

Co do przerejestrowania numeru na kartę, musisz wypełnić formularz przerejestrowania. Wydrukują ci go w salonie Orange. Musisz udać się tam razem z osobą, na którą obecnie jest numer zarejestrowany. Konsultant sprawdzi wasze dowody i i teoretycznie powinien sprawdzić numer karty SIM. Później wyślę to do nju i po jakiś dwóch dniach numer będzie zarejestrowany na ciebie. Pamiętaj tylko, że musi to być salon firmowy Orange bo salony agencyjne nie mogą tego zrobić. 
<font color="#185d68">Na końcu formularza jest okienko "potwierdzam, że podane....i prawdziwe", podpisz się tam razem z siostrą.
</font>
Co do wyrejestrowanie to niestety nie wiem.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Cesja zarejestrowanego numeru na kartę. | gość1484750423040 (18.01.2017, 15:40)

Co do przerejestrowania numeru na kartę, musisz wypełnić formularz przerejestrowania. Wydrukują ci go w salonie Orange. Musisz udać się tam razem z osobą, na którą obecnie jest numer zarejestrowany. Konsultant sprawdzi wasze dowody i i teoretycznie powinien sprawdzić numer karty SIM. Później wyślę to do nju i po jakiś dwóch dniach numer będzie zarejestrowany na ciebie. Pamiętaj tylko, że musi to być salon firmowy Orange bo salony agencyjne nie mogą tego zrobić. 
<font color="#185d68">Na końcu formularza jest okienko "potwierdzam, że podane....i prawdziwe", podpisz się tam razem z siostrą.
</font>
Co do wyrejestrowanie to niestety nie wiem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników