forumnju z rachunkiemofertaZgłoszone przejście do Nju aktywowane będzie dopiero 10 lutego, jak dobrać DODATKOWY?

Zgłoszone przejście do Nju aktywowane będzie dopiero 10 lutego, jak dobrać DODATKOWY?

 

Zgłoszone przejście do Nju aktywowane będzie dopiero 10 lutego, jak dobrać DODATKOWY? (2017-01-15 18:46)

Witam, zakończyłem umowę 14 stycznia u poprzedniego operatora, lecz jak dziś się okazało przejście finalnie nastąpi 10 lutego po pełnym okresie rozliczeniowym poprzedniego operatora,
trochę pokrzyżowało mi to plany dobrania oferty na NUMER DODATKOWY przed wyłączeniem 1 lutego nie zarejestrowanych numerów na kartę (chodzi o drugi numer używany przez rodzinę w Orange).


Teraz moje pytanie, skoro nie mogę się zarejestrować na NJU przed aktywacją numeru w abon., to czy istnieje możliwość zamówienia startera i rejestrację NJU NA KARTĘ a po 10 lutego przekształcić ten numer jako DODATKOWY do abonamentu zachowując numer startera?

~szczepulek

 

Zgłoszone przejście do Nju aktywowane będzie dopiero 10 lutego, jak dobrać DODATKOWY? (2017-01-15 18:56)

niby odpowiedź na to pytanie jest pod adresem http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,85000001,title,dwa-numery-w-nju-z-rachunkiem-a-nju-dodatkowy,watek
 może ktoś to potwierdzić z moderatorów Nju że jest możliwość podpiąć numer Nju na kartę do opcji Nju abonament jako Dodatkowy ?

~szczepulek

 

Zgłoszone przejście do Nju aktywowane będzie dopiero 10 lutego, jak dobrać DODATKOWY? (2017-01-15 19:28)

Moderatorów ani żadnej obslugi Nju tutaj nie uświadczysz, więc postaram się pomóc.


Jak sie domyślasz, Nju Dodatkowy możesz dobrać tylko do taryfy Nju Buzz. Musi to być w pełni aktywowany numer w Nju. Ponadto, aby dołączyć Nju Dodatkowy, numer, ktory chcesz jako dodatkowy dołączyć musi być zarejestrowany na TE SAME DANE co numer główny w taryfie Nju Buzz.


Widzę w tej sytuacji tylko 2 wyjścia:


1. Musisz zarejestrować numer, który chcesz mieć jako Nju Dodatkowy u obecnego operatora na swoje dane i po pełnej aktywacji numeru głównego 10 lutego zlecić jego przeniesienie od obecnego operatora bezpośrednio do Nju Dodatkowy


lub


2. Zarejestrować numer u obecnego operatora na swoje dane, zlecić przeniesienie do Nju na kartę i po aktywacji numeru głównego 10 lutego przenieść numer z Nju na kartę do Nju dodatkowy.


Jak widzisz pierwsza opcja jest mniej skomplikowana i ją polecam.

[edytowane przez ciajus o 19:31 w dniu 2017-01-15]

odpowiedź

Zgłoszone przejście do Nju aktywowane będzie dopiero 10 lutego, jak dobrać DODATKOWY? | ~szczepulek (15.01.2017, 18:46)

Witam, zakończyłem umowę 14 stycznia u poprzedniego operatora, lecz jak dziś się okazało przejście finalnie nastąpi 10 lutego po pełnym okresie rozliczeniowym poprzedniego operatora,
trochę pokrzyżowało mi to plany dobrania oferty na NUMER DODATKOWY przed wyłączeniem 1 lutego nie zarejestrowanych numerów na kartę (chodzi o drugi numer używany przez rodzinę w Orange).


Teraz moje pytanie, skoro nie mogę się zarejestrować na NJU przed aktywacją numeru w abon., to czy istnieje możliwość zamówienia startera i rejestrację NJU NA KARTĘ a po 10 lutego przekształcić ten numer jako DODATKOWY do abonamentu zachowując numer startera?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 3 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies