forumnju z rachunkiemofertaLiterówka w nazwisku podczas składania zamówienia

Literówka w nazwisku podczas składania zamówienia

 

Literówka w nazwisku podczas składania zamówienia (2017-01-03 10:54)

Podczas składania zamówienia na Nju internetowy zamiast Kwiatkowska auto uzupełnianie wprowadziło Kwiatkowski czego nie zauważyliśmy reszta danych jest poprawna. Kurier dziś był i powiedział że dane się nie zgadzają i zabrał umowę z kartą z powrotem. Co mam zrobić w tym wypadku, czekać jak tak to ile to może potrwać, ponieważ zależy mi na jak najszybszym rozwiązaniu problemu?

 

Literówka w nazwisku podczas składania zamówienia (2017-01-03 11:06)

Takie rzeczy wyjaśnia się z BOK. W tym przypadku chodzi o zamówienie więc polecam skontaktować się bezpośrednio ze sklepem bo oni się tym zajmują i BOK też Cię do nich odeśle. Tu na forum nikt Ci nie pomoże.


Sklep:
690 300 400 lub sklep@njumobile.pl 
Biuro Obsługi Klienta:
690 610 610

[edytowane przez ciajus o 11:07 w dniu 2017-01-03]

odpowiedź

Literówka w nazwisku podczas składania zamówienia | ramabama (03.01.2017, 10:54)

Podczas składania zamówienia na Nju internetowy zamiast Kwiatkowska auto uzupełnianie wprowadziło Kwiatkowski czego nie zauważyliśmy reszta danych jest poprawna. Kurier dziś był i powiedział że dane się nie zgadzają i zabrał umowę z kartą z powrotem. Co mam zrobić w tym wypadku, czekać jak tak to ile to może potrwać, ponieważ zależy mi na jak najszybszym rozwiązaniu problemu?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników