forumnju z rachunkiemusługi"limit na usługi premium" gdzie sprawdzić stan, gdzie zmienić?

"limit na usługi premium" gdzie sprawdzić stan, gdzie zmienić?

 

"limit na usługi premium" gdzie sprawdzić stan, gdzie zmienić? (2017-01-03 13:06)

Gdzie można sprawdzić i zmienić limit na usługi premium?

Czy jeśli chcę zablokować sms'y premium to muszę wszystkie usługi zablokować, tzn. "blokada dostępu do serwisów premium", "blokada SMS MO", "blokada SMS MT", "blokada MMS MO", "blokada MMS MT" ?

 

"limit na usługi premium" gdzie sprawdzić stan, gdzie zmienić? (2017-01-03 19:31)

Nie sprawdzisz tego limitu, ale przy aktywacji tej usługi można podać ręcznie ten limit ale działa ta usługa dziwnie tzn. nie wiem od czego zależy, że raz jest okienko do podania limitu kwotowego, a innym razem go nie ma albo nie chce przyjąć limitu, choć po kilku próbach w końcu przyjmuje.
Może obecnie działa to lepiej.

Ja aktywuję wszystkie blokady premium po kolei i Tobie radzę to samo, więc nie traktuj limitu jako jedną, uniwersalną blokadę na wszystko.

 

"limit na usługi premium" gdzie sprawdzić stan, gdzie zmienić? (2017-01-09 09:21)


Aktualnie mam tylko włączoną usługę "blokada dostępu do serwisów premium".Przed chwilą wysłałem SMS'a do RMF'u.
Poszedł bez problemu, więc niestety już mam doliczone do rachunku 2,46zł :(

 

"limit na usługi premium" gdzie sprawdzić stan, gdzie zmienić? (2017-01-09 13:46)

Jak mówiłem aktywuj wszystkie blokady.
Blokada na "SMS premium" nie pozwoli na naliczenie opłaty za takiego SMS-a.
To masz teraz szansę na wygranie jakiejś nagrody ;)
Nju oferuje w sumie chyba 9 blokad związanych z numerami premium.
Jeśli chcesz korzystać z numerów 800 to nie ruszaj tej blokady na 800 i 801, a resztę włącz.

 

"limit na usługi premium" gdzie sprawdzić stan, gdzie zmienić? (2017-01-24 16:19)

Aktywowałem wszystkie :D




"blokada SMS MO", "blokada SMS MT", "blokada MMS MO", "blokada MMS MT"




Już nie umiem wysyłać SMS'ów premium.



[edytowane przez marbel82 o 16:20 w dniu 2017-01-24]

odpowiedź

" | limit na usługi premium" ( gdzie sprawdzić stan, gdzie zmienić?)

Gdzie można sprawdzić i zmienić limit na usługi premium?

Czy jeśli chcę zablokować sms'y premium to muszę wszystkie usługi zablokować, tzn. "blokada dostępu do serwisów premium", "blokada SMS MO", "blokada SMS MT", "blokada MMS MO", "blokada MMS MT" ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 1 zalogowanych użytkowników