forumnju z rachunkiemofertaJak nie osiagnac 29 zl?

Jak nie osiagnac 29 zl?

 

Jak nie osiagnac 29 zl? (2016-12-30 10:59)

Mam pytanie o nju z racunkiem na 29zl jest napisane ze nie zaplace wiecej ale jak zaplacic mniej jakie sa limity na internet telefon sms po przekroczeniu ktorych automtycznie rachunek wynosi 29 zl??

~pawlacz

 

Jak nie osiagnac 29 zl? (2016-12-30 11:09)

....serio?


Chcesz zapłacić mniej?? Nie korzystaj wcale :) 


Najbardziej nielogiczne pytanie jakie miałem okazję na tym forum napotkać :)


0,19zł/minuta
0,19zł/MMS
0,19zł/1MB
0,09zł/SMS


Policz sobie....

 

Jak nie osiagnac 29 zl? (2016-12-30 11:21)

to jest odpowiedź na post:

....serio?


Chcesz zapłacić mniej?? Nie korzystaj wcale :) 


Najbardziej nielogiczne pytanie jakie miałem okazję na tym forum napotkać :)


0,19zł/minuta
0,19zł/MMS
0,19zł/1MB
0,09zł/SMS


Policz sobie....




Dlaczego jest to nie logiczne?
Dlatego, że klient chce płacić mniej?
W moim przypadku też zależy mi na obniżeniu kosztów.
Mam dwie karty z jednej (służbowa) korzystam drugą (prywatna) tylko utrzymuje ze względu na numer (sporadycznie jej używam).



~sim

 

Jak nie osiagnac 29 zl? (2016-12-30 11:42)

Klient powinien znać cennik połączeń z których korzysta i zasady działania usług - w tym przypadku Wszystko komórkowe za 29zł.


Czy naprawdę policzenie ile minut po 19gr to 29zł, albo ile smsów za 9gr zmieści się w 29zł limicie wymaga pomocy innych na forum? Jeśli tak to szczerze życzę powodzenia w życiu. Szczególnie, że nawet na stronie głównej oferty jest napis "a jak nie używasz - nie płacisz"... I już, tyle w odpowiedzi na pytanie "jak płacić mniej". Lenistwo i arogancja niektórych osób by podać im wszystko na tacy czasami mnie dobija. Szczegolnie, że wszystkie potrzebne informacje by samemu odpowiedzieć sobie są zawarte na stronie.


Kolega sim może niech jeszcze raz przeczyta pytanie, które zadał autor tematu. Wtedy może zrozumie co mam na myśli.

[edytowane przez ciajus o 11:45 w dniu 2016-12-30]
 

Jak nie osiagnac 29 zl? (2016-12-30 12:09)

to jest odpowiedź na post:

Klient powinien znać cennik połączeń z których korzysta i zasady działania usług - w tym przypadku Wszystko komórkowe za 29zł.


Czy naprawdę policzenie ile minut po 19gr to 29zł, albo ile smsów za 9gr zmieści się w 29zł limicie wymaga pomocy innych na forum? Jeśli tak to szczerze życzę powodzenia w życiu. Szczególnie, że nawet na stronie głównej oferty jest napis "a jak nie używasz - nie płacisz"... I już, tyle w odpowiedzi na pytanie "jak płacić mniej". Lenistwo i arogancja niektórych osób by podać im wszystko na tacy czasami mnie dobija. Szczegolnie, że wszystkie potrzebne informacje by samemu odpowiedzieć sobie są zawarte na stronie.


Kolega sim może niech jeszcze raz przeczyta pytanie, które zadał autor tematu. Wtedy może zrozumie co mam na myśli.




Z lenistwem się zgadzam j<span >ednak arogancja była po Pana|Pani stronie i tylko o to mi chodzi.
<span >PS. Sformułowanie <span >"a jak nie używasz - nie płacisz" może być opatrzone wieloma gwiazdkami.

~sim

 

Jak nie osiagnac 29 zl? (2016-12-30 20:59)

Podobno nie ma głupich pytań ale na tym forum pytań sugerujących, że głupota ludzka nie zna granic jest aż nadto.
Ludzie są leniwi, nie potrafią samodzielnie myśleć, samodzielnie wyciągać wniosków. Jakby mogli to by chcieli, aby ktoś inny za nich oddychał itd.
To nie są pojedyncze przypadki lecz śmiem twierdzić, że ma to już znamiona jakiejś plagi i patologii społecznej.

[edytowane przez nju_klient o 20:59 w dniu 2016-12-30]
 

Jak nie osiagnac 29 zl? (2016-12-30 22:36)

Nie znalazlem cennika teraz juz rozumiem i jest drogo wole oferte ktora posiadam mobile.vikings i bez ublizania prosze a normalne odpowiedzi

~pawlacz

 

Jak nie osiagnac 29 zl? (2016-12-31 01:13)

Nie ośmieszaj się pisząc, że nie znalazłeś cennika i ewentualnie regulaminu usługi z której korzystasz.
Trafiłeś na forum to umiesz przeglądać stronę www to tak samo potrafisz odnaleźć cennik i regulamin.
Mobile Vikings nie ma forum to jakim cudem ogarnąłeś ich ofertę i wiesz czy na pewno jest tam taniej skoro jak twierdzisz nic nie jesteś w stanie sam znaleźć.
Dla chcącego nic trudnego ale zawsze znajdzie się ktoś kto będzie twierdził, że nie ma cennika, nie ma regulaminu albo znajdzie ale stwierdzi, że nic w tych plikach nie ma.
Nie ubliżam tylko dołączyłem się do dyskusji i stwierdzam fakty, a Ty sam je potwierdzasz swoimi stwierdzeniami.

odpowiedź

Jak nie osiagnac 29 zl? | ~pawlacz (30.12.2016, 10:59)

Mam pytanie o nju z racunkiem na 29zl jest napisane ze nie zaplace wiecej ale jak zaplacic mniej jakie sa limity na internet telefon sms po przekroczeniu ktorych automtycznie rachunek wynosi 29 zl??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników