forumnju na kartęofertaCzy mogę przejść z obecnego nru na nowy z zachowaniem stażu w usłudze im dłużej tym lepiej

Czy mogę przejść z obecnego nru na nowy z zachowaniem stażu w usłudze im dłużej tym lepiej

 

Czy mogę przejść z obecnego nru na nowy z zachowaniem stażu w usłudze im dłużej tym lepiej (2017-01-04 13:32)

j.w

~dżonwejn

 

Czy mogę przejść z obecnego nru na nowy z zachowaniem stażu w usłudze im dłużej tym lepiej (2017-01-04 14:21)

Najlepiej zadzwonić do BOK i upewnić się u nich. Staż jest naliczany wg konta abonenta. Zerwanie umowy, zmiana taryfy (np. z nju buzz na nju internetowy) bądź oferty (np. nju z rachunkiem na nju na kartę) wiąże się z utratą stażu. Wiem natomiast, że jest w Nju możliwość zmiany numeru telefonu. Kosztuje to 50zł i o ile się nie myle jest dokonywane na Twoim koncie abonenckim, więc jest duża szansa, że staż zostanie zachowany. Jednak pewność będziesz miał tylko jak skonsultujesz to z obsługą klienta.

[edytowane przez ciajus o 14:23 w dniu 2017-01-04]
 

Czy mogę przejść z obecnego nru na nowy z zachowaniem stażu w usłudze im dłużej tym lepiej (2017-01-04 15:16)

@ciajus

autor wątku pisze o przejściu, czyli wnioskuję, że ma drugi, inny numer i chciałby teraz przenieść ten inny numer do Nju aby podmienić numer i zachować staż.
W takim wariancie NIE MA TAKIEJ opcji, bo inny numer to nowa umowa i nowe konto abonenckie i zbieranie stażu od zera.

Natomiast to co Ty podajesz to jest wyjątkowa sytuacja polegająca na przyznaniu nowego numeru losowo wybranego na życzenie klienta, bo np. na starym numerze ktoś kogoś nęka, czy znają ten numer osoby niepowołane itp.
Jednak ten wariant nie dotyczy przenoszenia numeru z innej sieci.
Osobiście w swoim życiu ani razu nie spotkałem się, aby ktokolwiek mi znany zmieniał swój numer komórkowy w tym trybie dlatego wątpię, aby o to chodziło autorowi.
Raczej myśli on o tym co napisałem w pierwszym akapicie, bo tak zwykle kombinuje przeciętny Kowalski ;)

 

Czy mogę przejść z obecnego nru na nowy z zachowaniem stażu w usłudze im dłużej tym lepiej (2017-01-05 03:56)

@nju_klient
Możliwe, że masz rację i źle zrozumiałem. Jednak zdanie "przejść z obecnego nru na nowy" zasugerowało mi, że obecny numer ma już jakiś staż w Nju i autor chciałby go zmienić na nowy. Zła interpretacja :) Najlepiej, jeśli autor wyjaśni dokładnie o co mu chodziło.

odpowiedź

Czy mogę przejść z obecnego nru na nowy z zachowaniem stażu w usłudze im dłużej tym lepiej | ~dżonwejn (04.01.2017, 13:32)

j.w
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników