forumstrona www, moje kontomoje kontoNie otrzymuje SMS z hasłem do zalogowania

Nie otrzymuje SMS z hasłem do zalogowania

 

Nie otrzymuje SMS z hasłem do zalogowania (2017-01-04 18:26)

Jesteście operatorem z wyłączna obsługa online, przebywając w Stanach nie mogę zalogować sie na moje konto gdyż nie otrzymuje SMS z hasłem, taka sama sytuacja była gdy przebywałam na terenie Europy. Wybrałam njumobile z nadzieja kontaktu online co okazuje sie pomyłka , gdyby operator miał obsługę stacjonarna to mogłabym prosić kogoś z rodziny aby uzyskał dla mnie potrzebna kartę .

~bluess2

 

Nie otrzymuje SMS z hasłem do zalogowania (2017-01-05 04:19)

"Jesteśmy" tylko użytkownikami forum operatora Nju. Więc nikt Ci tutaj nie pomoże w tej sprawie, nie odpowie ani nie zrobi nic w związku z Twoją skargą. Polecam skontaktować się z Nju na Facebookowym profilu i tam zostawić im swoje uwagi. Tam przynajmniej zaglądają pracownicy Nju i będą w stanie przekazać to dalej :) Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozwiązaniu sprawy.

odpowiedź

Nie otrzymuje SMS z hasłem do zalogowania | ~bluess2 (04.01.2017, 18:26)

Jesteście operatorem z wyłączna obsługa online, przebywając w Stanach nie mogę zalogować sie na moje konto gdyż nie otrzymuje SMS z hasłem, taka sama sytuacja była gdy przebywałam na terenie Europy. Wybrałam njumobile z nadzieja kontaktu online co okazuje sie pomyłka , gdyby operator miał obsługę stacjonarna to mogłabym prosić kogoś z rodziny aby uzyskał dla mnie potrzebna kartę .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 1 zalogowanych użytkowników