forumnju na kartęofertaInternet + Telefon osobno - parę pytań na temat usług

Internet + Telefon osobno - parę pytań na temat usług

 

Internet + Telefon osobno - parę pytań na temat usług (2016-12-24 16:15)

Witam!
Już ponad 2 lata jestem w nju mobile i chciałbym teraz też kupić dodatkową kartę sim z internetem do domu. Z racji, że jestem w nju taki czas, przysługuje mi jakiś dodatkowy transfer/niższa opłata za 40 gb internetu? Docierają do mnie słuchy, że prędkość tego internetu pozostawia wiele do życzenia. Ile wynosi jego standardowa prędkość? Gdzie mogę sprawdzić, w jakich miejscach w moim mieście, mogę liczyć na optymalną prędkość tego internetu? Co w sytuacji kiedy skończy mi się transfer 40gb? mogę dokupić dodatkowy transfer? W jakiej cenie?
Pozdrawiam, Michał!

~michal

 

Internet + Telefon osobno - parę pytań na temat usług (2016-12-25 15:28)

Za staż możesz zyskać w ramach usługi "Im dłużej tym lepiej" co skutkuje większym limitem danych, a nie niższymi opłatami.

W żadnej polskiej sieci nie ma nic takiego jak standardowa prędkość internetu.
Każdy operator co najwyżej podaje maksymalną prędkość ale nie podaje ani minimalnej prędkości ani standardowej jak to określiłeś, bo nie ma czegoś takiego.
Ile będziesz miał w swojej lokalizacji to musisz sobie sam sprawdzić kupując np. kartę SIM i sprawdzając w praktyce.
Poza tym pamiętaj, że net dzisiaj ma X, jutro może mieć Y, a pojutrze Z Mb/s, może się to zmieniać dynamicznie i tak jest w każdej sieci LTE w Polsce.

Co się stanie po wykorzystaniu limitu to masz napisane w ofercie na stronie www, przeczytaj to się dowiesz.
Było zresztą wielokrotnie na forum tylko, że forumowa wyszukiwarka nie działa to sugeruję poczytać info ze strony www.
Pokaż, że włożyłeś choć minimum pracy na zapoznanie się z ofertą, a dopiero potem w razie wątpliwości zadawaj pytania.

odpowiedź

Internet + Telefon osobno - parę pytań na temat usług | ~michal (24.12.2016, 16:15)

Witam!
Już ponad 2 lata jestem w nju mobile i chciałbym teraz też kupić dodatkową kartę sim z internetem do domu. Z racji, że jestem w nju taki czas, przysługuje mi jakiś dodatkowy transfer/niższa opłata za 40 gb internetu? Docierają do mnie słuchy, że prędkość tego internetu pozostawia wiele do życzenia. Ile wynosi jego standardowa prędkość? Gdzie mogę sprawdzić, w jakich miejscach w moim mieście, mogę liczyć na optymalną prędkość tego internetu? Co w sytuacji kiedy skończy mi się transfer 40gb? mogę dokupić dodatkowy transfer? W jakiej cenie?
Pozdrawiam, Michał!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 3 zalogowanych użytkowników