forumstrona www, moje kontomoje kontoHAsło - jeszcze niealtywny SIM i korzystanie z innego nr telefonu

HAsło - jeszcze niealtywny SIM i korzystanie z innego nr telefonu

 

HAsło - jeszcze niealtywny SIM i korzystanie z innego nr telefonu (2016-12-20 08:11)

Probuje zalogowac się na swoje konto - wpisalem numer tlf njumobile (jeszcze nieaktywny = SIM nie jest wlozony do tlf). NIe ustalilem jeszcze hasla i poporsilem o podanie hasla tymczasowego na moj inny numer z Orange - ale system mnie zablokował. Jak mam wprowadzic nowe haslo do dostepu do konta? KOnto nie jest aktywne - jeszcze ani razu sie na nim nie logowalem.

~kuba

odpowiedź

HAsło - jeszcze niealtywny SIM i korzystanie z innego nr telefonu | ~kuba (20.12.2016, 08:11)

Probuje zalogowac się na swoje konto - wpisalem numer tlf njumobile (jeszcze nieaktywny = SIM nie jest wlozony do tlf). NIe ustalilem jeszcze hasla i poporsilem o podanie hasla tymczasowego na moj inny numer z Orange - ale system mnie zablokował. Jak mam wprowadzic nowe haslo do dostepu do konta? KOnto nie jest aktywne - jeszcze ani razu sie na nim nie logowalem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

84 gości i 1 zalogowanych użytkowników