forumstrona www, moje kontomoje kontoIm dluzej tym lepiej - numer

Im dluzej tym lepiej - numer

 

Im dluzej tym lepiej - numer (2016-12-18 23:44)

Witam, niedawno podpisalem umowe internet 40 gb za 29 złotych.
Niestety na umowie nigdzie nie widnieje numer mojej karty sim, podobnie w ustawieniach.
Do aktywacji uslugi "im dlzuej tym lepiej" potrzebny jest mi jednak numer, z instrukacji ktora jest tutaj zmieszczona wynika ze jest mi on potrzebny:
http://www.njumobile.pl/oferta/internetowy
Czy ktos mi pomoze znalezc go ?

~todeo

 

Im dluzej tym lepiej - numer (2016-12-19 13:49)

Po pierwsze: numer karty SIM jak sama nazwa wskazuje znajduje się na karcie SIM... Można też go znaleźć na tym dużym plastiku z którego kartę SIM się wyłamuje. Jest tam też Kod PIN i PUK do karty.


Po drugie: do uruchomienia usługi "Im dłużej tym lepiej" nie potrzebny Ci jest żaden numer karty SIM. Nie wiem gdzieś Ty to wyczytał, bo link podany przez Ciebie prowadzi do oferty Nju Internetowy. Pewnie mylisz pojęcia i chodzi Ci o rejestrację karty SIM na kartę bo tylko wtedy jest potrzebny jej numer. 


Aby uruchomić usługę "Im dłużej..." załóż konto/zaloguj się na njumovile.pl i tam w zakładce "Usługi" będzie można aktywować "Im dłużej..."


Zalecam też zapoznanie się z regulaminem tej usługi, żeby potem nie było płaczu jak po pół roku nie używania numeru przejdzie on do oferty na kartę.

[edytowane przez ciajus o 13:51 w dniu 2016-12-19]
 

Im dluzej tym lepiej - numer (2016-12-19 19:43)

Numer karty SIM znajduje sie faktycznie na plastiku. Nie jest on potrzebny do rejstracji na nju mobile. PUK i PIN rowniez.
Odnoszac sie do napisanego posta - link odnosi sie do oferty w ktorej w jednej z zakladek jest opisane jak uruchomic oferte im dluzej tym lepiej. 

<font color="#185d68">Cytuje:</font>

Aby uruchomić usługę "Im dłużej..." załóż konto/zaloguj się na njumovile.pl i tam w zakładce "Usługi" będzie można aktywować "Im dłużej..."


<font color="#185d68">Konta nie mam. Nalezy wiec zalozyc nowe konto - abym mogl to zrobic potrzebuje numer mojego telefonu - nie z zadnej innej sieci, tylko wlasnie z Nju - zgaduje ze karty SIM ktora otrzymalem zostal nadany jakis numer telefoniczny, nie zostal on jednak nigdzie zawarty. Podsumowujac - nie mam konta, nie mam nigdzie numeru na ktory moge zalozyc konto, nie moge uaktywnic uslugi im dluzej tym lepiej.
Pozdrawiam :)</font>

~todeo

 

Im dluzej tym lepiej - numer (2016-12-19 22:00)

Dla pewnosci sprawdzilem przed chwila wszystkie swoje umowy z Nju. Łącznie z Nju Internetowy. We wszystkich bez względu jakiej usługi dotyczy umowa numer telefonu jest zawarty na pierwszej stronie zaraz pod Twoimi danymi w "Usługi telekomunikacyjne". 


Innym sposobem by sprawdzić swój numer jest włożyć kartę SIM do dowolnego urządzenia i wykonać połączenie na inny numer z którego możesz go odczytać lub na bezpłatny numer *630 i wybrać opcję 2 gdzie automat odczyta Ci Twój numer.


Znając swój numer możesz bez problemu założyć konto na njumobile.pl i uruchomić usługę "Im dłużej..."

[edytowane przez ciajus o 22:11 w dniu 2016-12-19]
 

Im dluzej tym lepiej - numer (2016-12-19 22:34)

P.S.
Gdybyś przeczytał regulamin usługi tak jak zalecałem, to znalazłbyś łatwiejszy sposób aktywacji, o którym zapomniałem:



9. Usługa wymaga aktywacji.
10. Aktywacja Usługi jest bezpłatna.
11. Aktywacji Usługi można dokonać w następujący sposób:
11.1. poprzez wysłanie SMS-a o treści AKT pod bezpłatny numer 8021 albo,
11.2. po zalogowaniu na portalu www.njumobile.pl wybierając Usługę w zakładce usługi.
12. Usługa zostanie włączona w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia aktywacji przez Abonenta, a o włączeniu Usługi 
Abonent zostanie powiadomiony SMS-em.

[edytowane przez ciajus o 22:35 w dniu 2016-12-19]

odpowiedź

Im dluzej tym lepiej - numer | ~todeo (18.12.2016, 23:44)

Witam, niedawno podpisalem umowe internet 40 gb za 29 złotych.
Niestety na umowie nigdzie nie widnieje numer mojej karty sim, podobnie w ustawieniach.
Do aktywacji uslugi "im dlzuej tym lepiej" potrzebny jest mi jednak numer, z instrukacji ktora jest tutaj zmieszczona wynika ze jest mi on potrzebny:
http://www.njumobile.pl/oferta/internetowy
Czy ktos mi pomoze znalezc go ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników