forumnju na kartęofertaMigracja numeru na NJU na karte - doladowanie przed zmiana numeru

Migracja numeru na NJU na karte - doladowanie przed zmiana numeru

 

Migracja numeru na NJU na karte - doladowanie przed zmiana numeru (2013-10-31 23:43)

Hej.
Migruje wlasnie swoj numer tmobile do NJU na karte.
Data przeniesienia to końcówka listopada (za 3 tygodnie).
Wlasnie otrzymałem karte nju (jeszcze jej nie aktywowalem). Domyslam się, że jest na niej numer tymczasowy.
Jesli aktywuje karte jej ważność wystartuje... (na koncie będzie 5 PLN).
Pytanie czy moge doładować tą kartę (numer tymczasowy) a raczej czy te srodki i ważność konta ZOSTANĄ po migracji numeru tzn. wtedy gdy za 3 tygodnie pojawi się na tej karcie mój stary numer? (obecnie jest fajna promocja doładowań i chciałbym z niej skorzystac)
dzieki


odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tadzik

 

Migracja numeru na NJU na karte - doladowanie przed zmiana numeru (2013-11-04 16:31)

Tak, możesz doładować, środki i ważność się nie zmienią po przeniesieniu numeru.

odpowiedź

Migracja numeru na NJU na karte - doladowanie przed zmiana numeru | ~tadzik (31.10.2013, 23:43)

Hej.
Migruje wlasnie swoj numer tmobile do NJU na karte.
Data przeniesienia to końcówka listopada (za 3 tygodnie).
Wlasnie otrzymałem karte nju (jeszcze jej nie aktywowalem). Domyslam się, że jest na niej numer tymczasowy.
Jesli aktywuje karte jej ważność wystartuje... (na koncie będzie 5 PLN).
Pytanie czy moge doładować tą kartę (numer tymczasowy) a raczej czy te srodki i ważność konta ZOSTANĄ po migracji numeru tzn. wtedy gdy za 3 tygodnie pojawi się na tej karcie mój stary numer? (obecnie jest fajna promocja doładowań i chciałbym z niej skorzystac)
dzieki


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników