forumnju z rachunkiemofertaPrzenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym?

Przenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym?

 

Przenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym? (2016-12-18 19:01)

Witam, przenoszę numer główny z nju do innej sieci, co się dzieje z numerem dodatkowym? Czy muszę pisać wypowiedzenie umowy na nr dodatkowy? Na jakich zasadach ten numer działa, jakie ponoszę koszty usług?

~jatoja

 

Przenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym? (2016-12-18 19:34)

Przeczytaj regulamin usługi Nju Dodatkowy, a jak jesteś leniwy i nie chcesz czytać do kontaktuj się z BOK, tam są ludzie, którzy udzielają dodatkowych informacji.

 

Przenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym? (2016-12-18 19:42)

to nie jest odpowiedź na moje pytanie, lepiej nic nie pisać niż tak, w regulaminie nic nie ma na ten temat, do bok-u napiszę jeśli nikt nie udzieli mi odpowiedzi

~jatoja

 

Przenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym? (2016-12-18 19:56)

W regulaminie i w opisie oferty na stronie www masz napisane wszystko co powinieneś wiedzieć o Nju Dodatkowy.
Jeśli nie czytałeś tego przed zawarciem umowy i nie masz zielonego pojęcia z czego korzystasz to teraz masz okazję nadrobić swoje braki.
Poszukaj też na forum, bo całkiem niedawno był jeden wątek, gdzie ktoś pisał co się stało z Nju Dodatkowym po rezygnacji z Numeru Głównego.

Wszystko w Twoich rękach tylko musisz coś zrobić zamiast czekać na gotowca z nadzieją, że ktoś zrobi to za Ciebie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Przenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym? (2016-12-19 07:29)

czytałem wcześniej i się nie dowiedziałem, z ww tematu na forum też nie wyjaśniło mi wszystkiego, widzę że tu też nikt nie pomoże tylko cwaniakować potrafią, dzięki za nie-pomoc

~jatoja

 

Przenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym? (2016-12-19 11:59)

to jest odpowiedź na post:

Witam, przenoszę numer główny z nju do innej sieci, co się dzieje z numerem dodatkowym? Czy muszę pisać wypowiedzenie umowy na nr dodatkowy? Na jakich zasadach ten numer działa, jakie ponoszę koszty usług?

 

Przenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym? (2016-12-19 15:51)

to jest odpowiedź na post:

Przenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym? | ~jatoja (19.12.2016, 07:29)
czytałem wcześniej i się nie dowiedziałem, z ww tematu na forum też nie wyjaśniło mi wszystkiego, widzę że tu też nikt nie pomoże tylko cwaniakować potrafią, dzięki za nie-pomoc


w regulaminie usługi Nju Dodatkowy masz napisane w jaki sposób będzie rozliczany numer dodatkowy po ustaniu połączenia z numerem głównym. Jest to napisane po polsku w sposób raczej zrozumiały dla przeciętnego, inteligentnego człowieka.
Z tego powodu wnioskuję, że albo ściemniasz i zwyczajnie kłamiesz, że czytałeś ów regulamin albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Wybacz ale nie zwykłem wyręczać osoby, która nie ma szacunku dla mojej pracy, bo sama nie chce poświęcić chwili na uważne przeczytanie regulaminu usługi z której sama korzysta, a w którym to regulaminie znajdzie większość odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości.
Dla mnie to nie szukanie pomocy lecz szukanie jelenia, zwykłe wygodnictwo i pójście na łatwiznę kosztem kogoś innego, bez przy niemal zerowym udziale własnym.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Przenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym? (2016-12-27 14:11)

to jest odpowiedź na post:

Przeczytaj regulamin usługi Nju Dodatkowy, a jak jesteś leniwy i nie chcesz czytać do kontaktuj się z BOK, tam są ludzie, którzy udzielają dodatkowych informacji.


jak znasz odpowiedz na zadane pytanie to odpowiedz nie wydurniaj się z regulaminem, lu nie pisz wcale bo poco

 

Przenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym? (2016-12-28 13:12)

aby poznać szczegółową odpowiedź to najpierw sam muszę zajrzeć to tegoż regulaminu.
Skoro ja mogę tam zajrzeć szukając odpowiedzi to to samo może zrobić osoba szukająca odpowiedzi już teraz.
Ja jej nie potrzebuję to nie studiuję szczegółowo każdego regulaminu i nie uczę się go na pamięć.
Ale wiem, że jest tam część dotycząca rozwiązania umowy i tego co się dzieje z numerem dodatkowym po odłączeniu od numeru głównego.
Dodatkowo niedawno był też o tym wątek na forum i ktoś pisał jak to działa w praktyce, co potwierdziło, że zapisy regulaminowe mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jeśli ktoś twierdzi, że czytał ów regulamin i wątek lecz nic w nim nie było to albo kłamie albo jest wtórnym analfabetą.
Forum nie jest do prowadzenia nieudaczników życiowych za rękę i przysłowiowego podcierania im tyłków na każde ich zawołanie.
Umiejętność czytania ze zrozumieniem powinien posiadać każdy kto skończył szkołę podstawową.

Jeśli sam zaliczasz się do tej grupy wtórnych analfabetów to może lepiej też nie pisz, bo po co masz spamować te forum. Patrząc na Twoje konto i historię korespondencji widzę, że jesteś bardzo aktywny i pomogłeś wielu osobom, jestem pod wrażeniem ;)

Chętnie pomagam lecz gdy mam poczucie, że ktoś szuka jelenia, który go wyręczy w prostych czynnościach to znika mi chęć niesienia pomocy takim leniwym cwaniakom.

odpowiedź

Przenosiny numeru głównego do innej sieci, co z nr dodatkowym? | ~jatoja (18.12.2016, 19:01)

Witam, przenoszę numer główny z nju do innej sieci, co się dzieje z numerem dodatkowym? Czy muszę pisać wypowiedzenie umowy na nr dodatkowy? Na jakich zasadach ten numer działa, jakie ponoszę koszty usług?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników