forumnju z rachunkiemofertaProszę o pomoc w wyliczeniach dot. zmiany oferty w ramach nju z rachunkiem

Proszę o pomoc w wyliczeniach dot. zmiany oferty w ramach nju z rachunkiem

 

Proszę o pomoc w wyliczeniach dot. zmiany oferty w ramach nju z rachunkiem (2016-12-04 20:42)

Obecnie korzystam z oferty "Jeden na wszystko" i płacę max. 39 zł na miesiąc na wszystkie połączenia, sms oraz 13 GB Internetu.

Przed chwilą aktywowałem usługę "im dłużej, tym lepiej" i dostałem sms, że dzięki mojemu stażowi w nju (22 miesiące) przysługuje mi od teraz zniesienie kwoty dociążenia (9 zł) oraz 32,5 GB Internetu.

Chciałbym się dowiedzieć czy w momencie, gdy w przyszłym miesiącu przejdę z usługi "jeden na wszystko" na "wszystko komórkowe za 29 zł", to nadal będzie mi przysługiwał pakiet tych 32,5 gb Internetu na pełnej prędkości?

Zależy mi na obniżeniu rachunku o te 10 zł, bo na stacjonarne prawie nie dzwonię. Z drugiej strony dużo korzystam z Internetu i żal byłoby tracić te 32 gb, które znacznie poszerzają mi możliwości.

I jeszcze jedna kwestia. Rozumiem, że połączenia stacjonarne, jeśli bym je wykonywał mając już nową ofertę aktywowaną, będą się liczyły zgodnie z taryfą jakby w oddzielnym ujęciu i jeśli wykonam np. jeden telefon w miesiącu na numer stacjonarny trwający minutę, to zapłacę 29 zł + np. 19 groszy, bo taka jest stawka za stacjonarne?

Pozdrawiam.

 

Proszę o pomoc w wyliczeniach dot. zmiany oferty w ramach nju z rachunkiem (2016-12-05 01:20)

Usluga im dluzej tym lepiej mnozy internet zawarty w pakiecie twojej aktualnej uslugi obnizajacej koszty, czyli jesli zmienisz na "wszystko komorkowe" otrzymasz 25GB internetu 10GB x 2.5, natomiast po przekroczeniu stazu 24 miesiecy bedzie to 30GB.


Dokladnie tak jak piszesz, w "wszystko komorkowe" rozmowy na stacjonarne sa rozliczane dodatkowo za kazda minute polaczenia, ale tylko do kwoty 10zł. Czyli w najgorszym wypadku i tak nie zapłacisz więcej niz 39 zł 


EDIT:
Jesli chcesz  wiecej internetu to oplaca Ci sie wziac Nju Internet Dodatkowy do swojego numeru, w standardzie jest 20GB za 19zł ale, że staż numeru głównego przechodzi na numer dodatkowy to Ty na dzień dobry dostał byś 50GB za 19zł a po przekroczeniu 24 miesiecy 60GB za 19zł do wykorzystania razem na obu numerach.


Razem miałbyś na chwilę obecną 75GB a za 2 miesiące 90GB w cenie (29zł+19zl+ewent stacjonarne) ok. 48zł

[edytowane przez ciajus o 01:50 w dniu 2016-12-05]
 

Proszę o pomoc w wyliczeniach dot. zmiany oferty w ramach nju z rachunkiem (2016-12-05 13:27)

uzupełniłbym, że:
-  Jeden na wszystko za 39zł ma standardowo 13GB
- Wszystko komórkowe za 29zł ma w standardzie 10GB
dlatego przy zmianie oferty nie ma szans na zachowanie tej samej ilości GB.
Oferty różnią się właśnie rozliczaniem stacjonarek i ilością GB.

odpowiedź

Proszę o pomoc w wyliczeniach dot. zmiany oferty w ramach nju z rachunkiem | pawelsj (04.12.2016, 20:42)

Obecnie korzystam z oferty "Jeden na wszystko" i płacę max. 39 zł na miesiąc na wszystkie połączenia, sms oraz 13 GB Internetu.

Przed chwilą aktywowałem usługę "im dłużej, tym lepiej" i dostałem sms, że dzięki mojemu stażowi w nju (22 miesiące) przysługuje mi od teraz zniesienie kwoty dociążenia (9 zł) oraz 32,5 GB Internetu.

Chciałbym się dowiedzieć czy w momencie, gdy w przyszłym miesiącu przejdę z usługi "jeden na wszystko" na "wszystko komórkowe za 29 zł", to nadal będzie mi przysługiwał pakiet tych 32,5 gb Internetu na pełnej prędkości?

Zależy mi na obniżeniu rachunku o te 10 zł, bo na stacjonarne prawie nie dzwonię. Z drugiej strony dużo korzystam z Internetu i żal byłoby tracić te 32 gb, które znacznie poszerzają mi możliwości.

I jeszcze jedna kwestia. Rozumiem, że połączenia stacjonarne, jeśli bym je wykonywał mając już nową ofertę aktywowaną, będą się liczyły zgodnie z taryfą jakby w oddzielnym ujęciu i jeśli wykonam np. jeden telefon w miesiącu na numer stacjonarny trwający minutę, to zapłacę 29 zł + np. 19 groszy, bo taka jest stawka za stacjonarne?

Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies