forumstrona www, moje kontomoje kontojak mozna sprawdzić konto

jak mozna sprawdzić konto

 

jak mozna sprawdzić konto (2016-12-14 22:10)

Witam, mam u Państwa podpisana umowę na numer telefonu, który podarowałam mojej manie. Chciałabym mieć możliwość wglądu do konta z opłatami, ale nie chcę fatygować mojej mamy, aby podawała mi hasło przesyłane na numer telefonu , który jest użytkowany przez mamę.

~gość1481749858484

 

jak mozna sprawdzić konto (2016-12-16 21:00)

WITAM PROSZĘ O WYKAZ ZA PODANY RACHUNEK USŁUG
TEL 513190253

~gość1481918414772

 

jak mozna sprawdzić konto (2016-12-17 01:12)

Wszystkie bilingi macie dostępne po założeniu konta na njumobile.pl w zakładce "Lista połączeń" oraz wykaz faktur w "Faktury". Dodatkowo w "Mój Profil" można wyłączyć potwierdzanie kodami sms i wtedy można logować się do konta tylko za pomocą numeru tel i hasła.


Podawanie prywatnego numeru na forum użytkowników nie jest dobrym pomysłem. Kontakt z BOK odbywa się tylko poprzez telefon 690 610 610, email: bok@njumobile.pl bądź formularz kontaktowy po zalogowaniu do konta nju.

 

jak mozna sprawdzić konto (2016-12-17 11:17)

w sieci krąży cytat, który może śmieszyć ale jest w nim wiele prawdy:
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
i bynajmniej nie mam zamiaru obrażać tym cytatem autora powyższego pytania lecz zwracam uwagę, że korzystając z netu trzeba co najmniej tak samo siebie pilnować i uważać na to co robimy analogicznie jak to czynimy w świecie realnym inaczej internet może nam przynieść więcej szkody niż pożytku.

[edytowane przez nju_klient o 11:18 w dniu 2016-12-17]
 

jak mozna sprawdzić konto (2021-12-13 21:28)

to jest odpowiedź na post:

Wszystkie bilingi macie dostępne po założeniu konta na njumobile.pl w zakładce "Lista połączeń" oraz wykaz faktur w "Faktury". Dodatkowo w "Mój Profil" można wyłączyć potwierdzanie kodami sms i wtedy można logować się do konta tylko za pomocą numeru tel i hasła.


Podawanie prywatnego numeru na forum użytkowników nie jest dobrym pomysłem. Kontakt z BOK odbywa się tylko poprzez telefon 690 610 610, email: bok@njumobile.pl bądź formularz kontaktowy po zalogowaniu do konta nju.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

jak mozna sprawdzić konto | ~gość1481749858484 (14.12.2016, 22:10)

Witam, mam u Państwa podpisana umowę na numer telefonu, który podarowałam mojej manie. Chciałabym mieć możliwość wglądu do konta z opłatami, ale nie chcę fatygować mojej mamy, aby podawała mi hasło przesyłane na numer telefonu , który jest użytkowany przez mamę.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników