forumstrona www, moje kontostronaLink 'doładuj telefon' nie działa

Link 'doładuj telefon' nie działa

 

Link 'doładuj telefon' nie działa (2016-12-18 12:50)

Po kliknięciu na link 'doładuj telefon' w panelu konta na stronie Moje Konto w dolnej sekcji Mój Telefon (po zalogowaniu) w przeglądarce Google Chrome pojawia się komunikat:
"Połączenie nie jest prywatne. Hakerzy mogą próbować wykraść Twoje dane z www.doladowania.njumobile.pl (np. hasła, wiadomości lub informacje o karcie kredytowej). NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID" i w pasku adresowym jest przekreślony napis https.
Pod przeglądarką FireFox z kolei jest komunikat: "To połączenie jest niezaufane.
Program Firefox został poproszony o nawiązanie bezpiecznego połączenia z serwerem www.doladowania.njumobile.pl, ale nie można potwierdzić bezpieczeństwa tego połączenia."


Też sugestia: byłoby dużo wygodniej gdyby ten link z panelu konta automatycznie wypełniał zalogowany numer telefonu (bo jest jeszcze link doładowania na stronie głównej Oferta/Doładowanie Konta - i ten link działa poprawnie)

 

Link 'doładuj telefon' nie działa (2016-12-18 15:34)

Jeśli doładowujesz numer do którego masz fizyczny dostęp by wpisać kod to polecam zakup kodów doładowujących na Allegro. Od lat w ten sposób doładowuje telefony swoje jak i całej rodziny i zawsze płacę mniej niż wartość doładowania. Kod dostaję zawsze w 5-10 minut. Moim zdaniem jest to bardziej opłacalna forma.

 

Link 'doładuj telefon' nie działa (2016-12-18 19:43)

@tomek2
prawidłowy link do strony doładowań to:
https://doladowania.njumobile.pl

jeśli przekierowuje Ciebie na stronę z przedrostkiem www to wtedy możesz mieć komunikat o tym, że połączenie nie jest bezpieczne, bo certyfikat SSL nie obejmuje adresu z www.

Masz dwie opcje zignoruj ten komunikat albo wejdź na stronę jak dałem link wyżej.
Link jest też dostępny przez górne MENU bez logowania przez OFERTA - DOŁADOWANE KONTA.
Możesz też zrobić zgłoszenie do BOK Nju, bo wygląda, że w tym miejscu co piszesz mają błędnego linka i powinni to skorygować.
Ja nie mam oferty na kartę, więc nie mogę tego potwierdzić.

odpowiedź

Link ' | doładuj telefon' ( nie działa)

Po kliknięciu na link 'doładuj telefon' w panelu konta na stronie Moje Konto w dolnej sekcji Mój Telefon (po zalogowaniu) w przeglądarce Google Chrome pojawia się komunikat:
"Połączenie nie jest prywatne. Hakerzy mogą próbować wykraść Twoje dane z www.doladowania.njumobile.pl (np. hasła, wiadomości lub informacje o karcie kredytowej). NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID" i w pasku adresowym jest przekreślony napis https.
Pod przeglądarką FireFox z kolei jest komunikat: "To połączenie jest niezaufane.
Program Firefox został poproszony o nawiązanie bezpiecznego połączenia z serwerem www.doladowania.njumobile.pl, ale nie można potwierdzić bezpieczeństwa tego połączenia."


Też sugestia: byłoby dużo wygodniej gdyby ten link z panelu konta automatycznie wypełniał zalogowany numer telefonu (bo jest jeszcze link doładowania na stronie głównej Oferta/Doładowanie Konta - i ten link działa poprawnie)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 1 zalogowanych użytkowników