Limit naleznosci

 

Limit naleznosci (2013-10-25 13:49)

Co to jest ten limit należności??najpierw miałam 120 zl potem 220 a teraz mam ponad tysiąc zl.

 

Limit naleznosci (2013-10-26 13:39)

ja też tak mam i też się zastanawiam... coś tu nie gra bo jest powiedziane że limit należności zmienie się w zależności od wystawianej faktury z miesiąca na miesiąc z tym że ja jestem w nju od kilku dnia a limit zmienia mi się codziennie tzn rośnie...

~madzia

 

Limit naleznosci (2013-10-28 13:03)

Też chciałabym wiedzieć

 

Limit naleznosci (2013-10-28 22:34)

o co chodzi z tym limitem? To połączenia bez ograniczeń mają jakieś ograniczenia?

~mariusz316

 

Limit naleznosci (2013-10-30 13:30)

Ja tego nie wiem i chyba nikt nawet operator :)

 

Limit naleznosci (2013-10-30 15:51)

Limit należności to kwota której nie możesz przekroczyć. Jeśli jesteś długim klientem to limit się zwiększa bo to tak jakby zwiekszało się zaufanie operatora wobec klienta i daje mu większa kwotę na zadłużenie się. Ogólnie im większy limit tym lepiej. Nie wiem jak jest tu ale u wielu operatorów jest tak że dopuki nie przekroczysz limitu to nie blokują numeru.

I cytat z opisu e-faktury Nju:
Limit należności - określona indywidualnie górna granica rachunku, którego przekroczenie może spowodować zablokowanie przez operatora usług telekomunikacyjnych.

[edytowane przez appis o 15:53 w dniu 2013-10-30]

odpowiedź

Limit naleznosci | appis (30.10.2013, 15:51)

Limit należności to kwota której nie możesz przekroczyć. Jeśli jesteś długim klientem to limit się zwiększa bo to tak jakby zwiekszało się zaufanie operatora wobec klienta i daje mu większa kwotę na zadłużenie się. Ogólnie im większy limit tym lepiej. Nie wiem jak jest tu ale u wielu operatorów jest tak że dopuki nie przekroczysz limitu to nie blokują numeru.

I cytat z opisu e-faktury Nju:
Limit należności - określona indywidualnie górna granica rachunku, którego przekroczenie może spowodować zablokowanie przez operatora usług telekomunikacyjnych.

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies