forumnju z rachunkiemofertaroaming- kilka opłat za jednego sms

roaming- kilka opłat za jednego sms

 

roaming- kilka opłat za jednego sms (2016-11-09 10:05)

Ostatnio sporo korzystam z roamingu i wysłanego przeze mnie sms dostarcza kilka razy, za każdego naliczając opłaty i tak samo z informacjami o roamingu- co rusz przychodzi mi powiadomienie o tym i nalicza mi za to krocie. Czy jest jakikolwiek sposób na to?

 

roaming- kilka opłat za jednego sms (2016-11-09 12:00)

informacje o tym, że jesteś w roamingu z podaniem stawek są bezpłatne, więc nie ściemniaj, że płacisz za to krocie.

Nie wysyłaj SMSów z polskimi znakami to będziesz płacić mniej.
Jedna wiadomość z polskimi znakami zamiast 160 znaków ma wówczas ok. 70 znaków, więc SMS mający 160 znaków zamiast 1 wiadomość SMS, może zostać policzony jako 3 wiadomości SMS, czyli 3x drożej.

 

roaming- kilka opłat za jednego sms (2016-11-11 10:38)

A może się dowiem ile kosztuje minuta połączenia wychodzącego,przychodzącego z Polski w ofercie nju z rachunkiem na numery komórkowe do Niemiec?

 

roaming- kilka opłat za jednego sms (2016-11-12 01:58)

Odbieranie telefonu w Polsce nic nie kosztuje, dzwonienie z Polski do Niemiec 2.10zł/min, wszystko jest w cennikach.

 

roaming- kilka opłat za jednego sms (2016-11-13 11:10)

@plk
W dobie internetu gro osób wie jak wejść na forum czy inną stronę ale jak trzeba samodzielnie pobrać cennik i przeczytać go ze zrozumieniem to dla wielu jest to "mission impossible".

[EDIT]
BTW to samo pytanie było w wątku, gdzie kilka godzin wcześniej dałem odpowiedź:
http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,142200017,title,ceny-po-aczen-za-granice,watek

[edytowane przez nju_klient o 11:16 w dniu 2016-11-13]

odpowiedź

roaming- kilka opłat za jednego sms | doska (09.11.2016, 10:05)

Ostatnio sporo korzystam z roamingu i wysłanego przeze mnie sms dostarcza kilka razy, za każdego naliczając opłaty i tak samo z informacjami o roamingu- co rusz przychodzi mi powiadomienie o tym i nalicza mi za to krocie. Czy jest jakikolwiek sposób na to?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 1 zalogowanych użytkowników